Quote (Nsh @ 11 Jun 2010 21:23)
http://www.youtube.com/watch?v=319MnwStI08
No i I'm so crazy!
Chali da kozacki koncert, bo będzie grał z Breakestrą. Live band zawsze daje masakrę.
Kemp? Numero uno to Fashawn, BCC, Tuńczyk, Masta Ace z Edo G, Freeway & Jake One [Oryginał 'The Stimulus Package' to jedna z tych płyt, którą chcę tam właśnie kupić], Ghettosocks (polecam, gra z Littlem i Chwiałem). Foreign Beggars są świetni. Q-Tip jako oczywista oczywistość. Jaram się sceną z Detroit (Dilla mmm rip!), także Phat Kat obowiązkowo, a z nim Elzhi. Bekay na pewno da solidny show. Francis'a jestem ciekaw. Inne rzeczy z GB (poza FB) sprawdzę, ale szału nie ma. Necro? Nie jaram się.
Szon Prajs Heltah Skeltah Edo G chali 2na Q-tip fashawn foreign beggars same sztosy !
