d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev16465666768523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 16 2010 04:25pm
ok zdecydowalem ze kupuje gowa
dopiero za tydzien jednak, bo mam sporo roboty na weekend i pewnie gralbym zamiast tego :\
zapowiada sie boska gra :d
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Mar 16 2010 04:35pm
ja gram w tekkena POLECAM ;]

Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 16 2010 04:47pm
Quote (fro5tbite @ 17 Mar 2010 00:11)
ja sie pewnie udam do saturna, bo jak na market maja wyjatkowo rozsadna cene. 179 za limited edition to nie jest drogo :)


ja nawet nie mam saturna u siebie w mieście ;<
więc jestem zmuszony zamawiać online ;'DD
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 17 2010 01:00am
Quote (VolveR @ 16 Mar 2010 23:23)
Owszem niedrogo. Ja dałem 200 zł w lokalnym sklepie. Zwykła edycja chyba. Jakiś kod jest do wykorzystania wprawdzie, ale brak napisu limited edition. Kodu nie wykorzystuję, gdybym miał sprzedawać grę.

"Edycja limitowana w porównaniu do edycji zwykłej zawiera odblokowane od razu 4 ulepszenia pojazdów oraz 2 klasyczne karabiny znane z gry Battlefield 1943. (W wersji zwykłej dostępne ulepszenia należy odblokwać w miarę postępów w grze )" Czyli mozesz spokojnie wykorzystac, jesli jeszcze nie wbiles za duzego ranka :P
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 17 2010 01:30am
Quote (Pozer @ 16 Mar 2010 23:25)
ok zdecydowalem ze kupuje gowa
dopiero za tydzien jednak, bo mam sporo roboty na weekend i pewnie gralbym zamiast tego :\
zapowiada sie boska gra :d


Ja kupie za miesiac jak bedzie pelno wersji urzywanych i da rade dostac za 90 ziko z przesylka. Chocby nie wiem jak fajna fabula/ grafika to single player gra za 200 zeta to przesada. Tak to mi zostanie na GT5 jak kiedys tam wyjdzie.

This post was edited by Guzzz on Mar 17 2010 01:33am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 17 2010 01:51am
Quote (Guzzz @ 17 Mar 2010 08:30)
Ja kupie za miesiac jak bedzie pelno wersji urzywanych i da rade dostac za 90 ziko z przesylka. Chocby nie wiem jak fajna fabula/ grafika to single player gra za 200 zeta to przesada. Tak to mi zostanie na GT5 jak kiedys tam wyjdzie.


Mam dokladnie takie same podejscie.. Nie dam 200 zl za gre ktora przejde z 5 godzin a nie ma multi :D

Zastanawiam sie co kupic..

Oto propozycje :
1.Dragon Age
2.Battlefield Bc 2
3.Assassins Creed 2
4.Heavy Rain
5.Jakies propozycje ?


Co polecacie ? W co graliscie itp

This post was edited by Redel on Mar 17 2010 01:51am
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Mar 17 2010 01:59am
Quote (Redel @ 17 Mar 2010 08:51)
Mam dokladnie takie same podejscie.. Nie dam 200 zl za gre ktora przejde z 5 godzin a nie ma multi :D

Zastanawiam sie co kupic..

Oto propozycje :
1.Dragon Age
2.Battlefield Bc 2
3.Assassins Creed 2
4.Heavy Rain
5.Jakies propozycje ?


Co polecacie ? W co graliscie itp


Assassins Creed 2, gra jest cudowna i długa.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 17 2010 03:05am
Quote (Matt1910Widzew @ 17 Mar 2010 08:59)
Assassins Creed 2, gra jest cudowna i długa.


Mam jedynke... Tak nudna i monotonna ze rzygnac mozna.. Jesli 2 jest taka sama to nie chce :/
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Mar 17 2010 03:10am
Quote (Redel @ 17 Mar 2010 10:05)
Mam jedynke... Tak nudna i monotonna ze rzygnac mozna.. Jesli 2 jest taka sama to nie chce :/


2 jest bardziej rozbudowana, jedynkę też mam.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 17 2010 04:10am
Quote (Redel @ 17 Mar 2010 09:51)
Mam dokladnie takie same podejscie.. Nie dam 200 zl za gre ktora przejde z 5 godzin a nie ma multi :D

Zastanawiam sie co kupic..

Oto propozycje :
1.Dragon Age
2.Battlefield Bc 2
3.Assassins Creed 2
4.Heavy Rain
5.Jakies propozycje ?


Co polecacie ? W co graliscie itp


Battlefield albo AC2
zależy cczy masz ochotę na dobrą strzelanke multi cczy przygodówkę ;p
ja szczerze mówiąc po uncharted mam dość przygodówek jak na razie, nuda, nuda, nuda :'/
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768523Next
Add Reply New Topic New Poll