Quote (LoQ @ 18 Jan 2010 20:58)
no gdyby teraz zaczął ostro nakurwiac to może coś by z tego było...
caly czas cwicze, chce tylko bieganie dorzucic omg -.-
Quote (MRCN @ 18 Jan 2010 20:58)
aha, no to imo przy 4 treningach w tygodniu na 'siłowni' 3 razy wystarczy, system HIIT czyli HAJT INTENSIW INTERWAŁ TREJNINK, sam tak zaczynam robic od ~marca/kwietnia i licze na -8/10 kg do wakacji LOL! ofc na spalaczu

man scorch !
hm, robilem hiita, jednak wole normalne bieganie.
i co do silowni to ma byc ona drugorzedna sprawa,bardziej sie na to bieganie nastawiam, cwiczenia swoja droga ;d
This post was edited by terazjanabicie on Jan 18 2010 01:00pm