d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev16465666768166Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 18 2010 12:55pm
Quote (terazjanabicie @ Jan 18 2010 07:52pm)
cze koksy ; o
mam pyt takie
od wiosny zamierzam zaczac biegac + cwiczyc w warunkach domowych (jesli nie wystarczy to pojde juz na ta silownie)
cel jest taki zeby fajnie wygladac na wakacje ; D
ile razy w tygodniu powinienem biegac + ile razy w tygodniu cwiczenia zeby to wszystko pogodzic? ; )
mam biegac w te same dni co cwicze czy nie?


nie, nie wystarczy, nie dasz rady, za pozno sie zabrales.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Jan 18 2010 12:56pm
Quote (MRCN @ 18 Jan 2010 20:55)
nie, nie wystarczy, nie dasz rady, za pozno sie zabrales.


do tej pory cwicze w warunkach domowych glownie ciezarem swojego ciala, chce dorzucic tylko bieganie, wiec raczej zdaze ;)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 18 2010 12:57pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 08:50pm)
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki


Lol, na serio 53kg ważysz?Jeśli chodzi o wynik to i tak spory % masy ciała.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jan 18 2010 12:58pm
Quote (MRCN @ Jan 18 2010 07:55pm)
nie, nie wystarczy, nie dasz rady, za pozno sie zabrales.


no gdyby teraz zaczął ostro nakurwiac to może coś by z tego było...
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 12:58pm
Quote (Kserkes @ Jan 18 2010 08:57pm)
Lol, na serio 53kg ważysz?Jeśli chodzi o wynik to i tak spory % masy ciała.


nie na niby tyle waze -,-
teraz kupuje sobie 5kg bialka ostrowii wpc 80, mam nadzieje ze cos zdziala
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 18 2010 12:58pm
Quote (terazjanabicie @ Jan 18 2010 07:56pm)
do tej pory cwicze w warunkach domowych glownie ciezarem swojego ciala, chce dorzucic tylko bieganie, wiec raczej zdaze ;)


aha, no to imo przy 4 treningach w tygodniu na 'siłowni' 3 razy wystarczy, system HIIT czyli HAJT INTENSIW INTERWAŁ TREJNINK, sam tak zaczynam robic od ~marca/kwietnia i licze na -8/10 kg do wakacji LOL! ofc na spalaczu --> man scorch !
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Jan 18 2010 12:59pm
Quote (LoQ @ 18 Jan 2010 20:58)
no gdyby teraz zaczął ostro nakurwiac to może coś by z tego było...


caly czas cwicze, chce tylko bieganie dorzucic omg -.-

Quote (MRCN @ 18 Jan 2010 20:58)
aha, no to imo przy 4 treningach w tygodniu na 'siłowni' 3 razy wystarczy, system HIIT czyli HAJT INTENSIW INTERWAŁ TREJNINK, sam tak zaczynam robic od ~marca/kwietnia i licze na -8/10 kg do wakacji LOL! ofc na spalaczu --> man scorch !


hm, robilem hiita, jednak wole normalne bieganie.
i co do silowni to ma byc ona drugorzedna sprawa,bardziej sie na to bieganie nastawiam, cwiczenia swoja droga ;d

This post was edited by terazjanabicie on Jan 18 2010 01:00pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 18 2010 12:59pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 08:58pm)
nie na niby tyle waze -,-
teraz kupuje sobie 5kg bialka ostrowii wpc 80, mam nadzieje ze cos zdziala


Nie bulwersuj się, musisz być chyba bardzo niski.
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 01:01pm
Quote (Kserkes @ Jan 18 2010 08:59pm)
Nie bulwersuj się, musisz być chyba bardzo niski.


173, sredni

i chodze na chujowa osiedlowa silke bo wstyd mi pokazac sie gdzie indziej :D

This post was edited by Czarnuch on Jan 18 2010 01:01pm
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Jan 18 2010 01:01pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 07:53pm)
ciekawe jak ty wygladales jak zaczynales


ZIOMIE PRZESTAŃ SOBIE ŻARTOWAĆ :<
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768166Next
Closed New Topic New Poll