☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev
1
64
65
66
67
68
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 208545
Replies: 14427
Track Topic
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#651
Dec 29 2008 07:20am
Quote (DeSSq @ Mon, 29 Dec 2008, 14:18)
Bo mnie już to denerwuje
granie warlockiem to czysta przyjemnosc, a ty robisz MQ super szybko.. czyste dropy, ciesz sie zarobkiem.
DeSSq
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#652
Dec 29 2008 07:26am
Quote (markov @ Mon, Dec 29 2008, 02:20pm)
granie warlockiem to czysta przyjemnosc, a ty robisz MQ super szybko.. czyste dropy, ciesz sie zarobkiem.
Od dawna nie mam żadnego, w ogóle od miesiąca LS jest do dupy jakiś u mnie
TeoMaster
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#653
Dec 29 2008 07:28am
Quote (DeSSq @ Mon, Dec 29 2008, 01:18pm)
Bo mnie już to denerwuje
w ile czasu robisz 1 mq ?
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#654
Dec 29 2008 07:29am
Quote (TeoMaster @ Mon, 29 Dec 2008, 14:28)
w ile czasu robisz 1 mq ?
1 dziennie ;p
DeSSq
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#655
Dec 29 2008 07:29am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:28pm)
w ile czasu robisz 1 mq ?
Codziennie ostatnio ale warlockiem da sie rade w 7 godzin
TeoMaster
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#656
Dec 29 2008 07:31am
Quote (DeSSq @ Mon, Dec 29 2008, 01:29pm)
Codziennie ostatnio ale warlockiem da sie rade w 7 godzin
nice kurde
też musze zacząc w lsa grac
ktos chętny na sc cata 1 lvl ?
Swator thx
This post was edited by TeoMaster on Dec 29 2008 07:36am
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#657
Dec 29 2008 07:53am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:31pm)
nice kurde
też musze zacząc w lsa grac
ktos chętny na sc cata 1 lvl ?
Swator thx
na cata sie przewaznie chodzi jak sie ma lvl 15-20 od tego sie zaczyna w lvlach 1-15 gra sie meele samemu na arenie
TeoMaster
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#658
Dec 29 2008 07:55am
Quote (BoNu5eK @ Mon, Dec 29 2008, 01:53pm)
na cata sie przewaznie chodzi jak sie ma lvl 15-20 od tego sie zaczyna w lvlach 1-15 gra sie meele samemu na arenie
nie mam fg na samodzielną gre
ile kosztuje ubior meele dla magika ?
This post was edited by TeoMaster on Dec 29 2008 07:56am
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#659
Dec 29 2008 07:56am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:55pm)
nie mam fg na samodzielną gre
popros kogos z Gildi moze da Ci jakies fg/itemy na poczatek
TeoMaster
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#660
Dec 29 2008 07:57am
Quote (BoNu5eK @ Mon, Dec 29 2008, 01:56pm)
popros kogos z Gildi moze da Ci jakies fg/itemy na poczatek
tak.. w tej gildii to akurat mi dadzą..
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
64
65
66
67
68
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact