d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev164656667681443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 29 2008 07:20am
Quote (DeSSq @ Mon, 29 Dec 2008, 14:18)
Bo mnie już to denerwuje sad.gif

granie warlockiem to czysta przyjemnosc, a ty robisz MQ super szybko.. czyste dropy, ciesz sie zarobkiem.

Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 29 2008 07:26am
Quote (markov @ Mon, Dec 29 2008, 02:20pm)
granie warlockiem to czysta przyjemnosc, a ty robisz MQ super szybko.. czyste dropy, ciesz sie zarobkiem.


Od dawna nie mam żadnego, w ogóle od miesiąca LS jest do dupy jakiś u mnie biggrin.gif
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 29 2008 07:28am
Quote (DeSSq @ Mon, Dec 29 2008, 01:18pm)
Bo mnie już to denerwuje sad.gif


w ile czasu robisz 1 mq ?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 29 2008 07:29am
Quote (TeoMaster @ Mon, 29 Dec 2008, 14:28)
w ile czasu robisz 1 mq ?


1 dziennie ;p
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 29 2008 07:29am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:28pm)
w ile czasu robisz 1 mq ?


Codziennie ostatnio ale warlockiem da sie rade w 7 godzin
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 29 2008 07:31am
Quote (DeSSq @ Mon, Dec 29 2008, 01:29pm)
Codziennie ostatnio ale warlockiem da sie rade w 7 godzin


ohmy.gif nice kurde


też musze zacząc w lsa grac

ktos chętny na sc cata 1 lvl ?

Swator thx

This post was edited by TeoMaster on Dec 29 2008 07:36am
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 29 2008 07:53am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:31pm)
ohmy.gif nice kurde


też musze zacząc w lsa grac

ktos chętny na sc cata 1 lvl ?

Swator thx


na cata sie przewaznie chodzi jak sie ma lvl 15-20 od tego sie zaczyna w lvlach 1-15 gra sie meele samemu na arenie
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 29 2008 07:55am
Quote (BoNu5eK @ Mon, Dec 29 2008, 01:53pm)
na cata sie przewaznie chodzi jak sie ma lvl 15-20 od tego sie zaczyna w lvlach 1-15 gra sie meele samemu na arenie


nie mam fg na samodzielną gre sad.gif

ile kosztuje ubior meele dla magika ?

This post was edited by TeoMaster on Dec 29 2008 07:56am
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 29 2008 07:56am
Quote (TeoMaster @ Mon, Dec 29 2008, 02:55pm)
nie mam fg na samodzielną gre sad.gif


popros kogos z Gildi moze da Ci jakies fg/itemy na poczatek
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 29 2008 07:57am
Quote (BoNu5eK @ Mon, Dec 29 2008, 01:56pm)
popros kogos z Gildi moze da Ci jakies fg/itemy na poczatek


tak.. w tej gildii to akurat mi dadzą..
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667681443Next
Add Reply New Topic New Poll