d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1646647648649650717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Mar 11 2023 02:13pm
Quote (Last_Hope @ 11 Mar 2023 20:33)
Kiedy?

Wlasnie zobaczylem 23 odcinek 6 serii my hero academia.

Piekne :cry:


Pierwsza część ostatniego sezonu już wyszła. Godzinny odcinek, druga za pół roku
Member
Posts: 6,799
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Mar 14 2023 07:18am
Quote (hef @ Mar 11 2023 09:13pm)
Pierwsza część ostatniego sezonu już wyszła. Godzinny odcinek, druga za pół roku


Pół roku? O panie. Ale na snk i tak warto czekać
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 14 2023 03:12pm
Quote (hef @ Mar 11 2023 09:13pm)
Pierwsza część ostatniego sezonu już wyszła. Godzinny odcinek, druga za pół roku


S4 e29 zobaczony.
Teraz czekanie na kolejne… fajna seria.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 14 2023 03:13pm
Macie do polecenia cos z takimi emocjonujacymi walkami i jakas fajna fabula? Cos co dziala na emocje…
Member
Posts: 10,797
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Mar 14 2023 03:52pm
Quote (Last_Hope @ Mar 14 2023 10:13pm)
Macie do polecenia cos z takimi emocjonujacymi walkami i jakas fajna fabula? Cos co dziala na emocje…


demon slayer. chociaz duzo osob mowi ze fabula nie jest jakas mega, to wedlug mnie byla calkiem dobra.
xd jak nie ogladales tasiemca naruto to tam fabula jest w chuj dobra i walki tez git, ale zaczynanie od 1 serii w 2023 moze byc troche bolesne, pierwsze odcinki poprostu czuc ze są w chuj stare. a shippuden to juz klasa totalna.

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 14 2023 03:55pm
Quote (firstmurloc @ Mar 14 2023 10:52pm)
demon slayer. chociaz duzo osob mowi ze fabula nie jest jakas mega, to wedlug mnie byla calkiem dobra.
xd jak nie ogladales tasiemca naruto to tam fabula jest w chuj dobra i walki tez git, ale zaczynanie od 1 serii w 2023 moze byc troche bolesne, pierwsze odcinki poprostu czuc ze są w chuj stare. a shippuden to juz klasa totalna.


Widzialem Naruto dosc dawno temu, ale demon slayera jeszcze nie.
Member
Posts: 10,797
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Mar 14 2023 03:59pm
Quote (Last_Hope @ Mar 14 2023 10:55pm)
Widzialem Naruto dosc dawno temu, ale demon slayera jeszcze nie.


jeszcze reincarnated as slime, eminence in shadow i tower of god. w sumie we wszystkich trzech walki mi sie mega podobaly, a fabula w 1 i 3 mega siadla. eminence in the shadow ogladalem bo lubie jak mc jest w chuj op xD ale fabula nie byla mega wybitna.
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Mar 14 2023 11:21pm
Quote (Last_Hope @ 14 Mar 2023 22:13)
Macie do polecenia cos z takimi emocjonujacymi walkami i jakas fajna fabula? Cos co dziala na emocje…


Bongou stray dogs. Fajne walki, fabuła dodupcona

This post was edited by hef on Mar 14 2023 11:22pm
Member
Posts: 6,799
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Mar 15 2023 01:40am
Przejrzę później listę obejrzanych i rzucę parę tytułów, z pamięci nie dam rady bo od razu mętlik w głowie, za dużo tego gówna się już obejrzało
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Mar 15 2023 01:47am
Quote (firstmurloc @ Mar 14 2023 10:52pm)
demon slayer. chociaz duzo osob mowi ze fabula nie jest jakas mega, to wedlug mnie byla calkiem dobra.
xd jak nie ogladales tasiemca naruto to tam fabula jest w chuj dobra i walki tez git, ale zaczynanie od 1 serii w 2023 moze byc troche bolesne, pierwsze odcinki poprostu czuc ze są w chuj stare. a shippuden to juz klasa totalna.


co ciekawe to demon slayer jest jedyna manga w historii ktora osiagnela polowe sprzedazy one piece, one piece bije takie rekordy ze nigdy nic sie tak nie zblizylo do tej mangi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1646647648649650717Next
Add Reply New Topic New Poll