Quote (hef @ Feb 23 2023 10:50pm)
Obejrzalem wszystkie odcinki. Być może za bardzo się nastawiałem na rozpierdol, bo gdzie nie czytałem to się wszyscy spuszczali nad tym anime. To samo miałem z ojcem chrzestnym, też mi się nie podobał, a wszyscy mówili, że film życia
ah no to tak, nie przypadło Ci do gustu, spoko. Co do ojca chrzestnego no cóz, dobry ale ja bym też nie przesadzał, ale to wiadomo każdy ma inny gust