Quote (firstmurloc @ Feb 9 2023 11:56pm)
ano dobra seria w jeden ksienzyc pierdolnalem xdd
W ogóle zakończyć sezon w takim momencie i później nie dawać znaku życia to czyste skurwysynstwo
Quote (hef @ Feb 11 2023 11:33am)
Zacząłem sobie oglądania danmachi. Muszę przyznać, że fajnie postacie żeńskie tam występują i baja raczej trafi w mój gust
Danmachi jest dojebane, dobry Dungeon