d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1641642643644645717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Jan 30 2023 05:21am
nie jestem ostatnio w klimacie, tzn ze teraz tylko są produkcje dla dzieciaków? nic podobnego do akiry, gitsa, patlabora ? smuteczek
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jan 30 2023 12:12pm
Quote (VinS @ 30 Jan 2023 12:21)
nie jestem ostatnio w klimacie, tzn ze teraz tylko są produkcje dla dzieciaków? nic podobnego do akiry, gitsa, patlabora ? smuteczek


Jakim cudem wyciagnales taki genialny wniosek? Prosze przedstaw swoj ciag myslowy.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 30 2023 01:06pm
Quote (VinS @ Jan 30 2023 12:21pm)
nie jestem ostatnio w klimacie, tzn ze teraz tylko są produkcje dla dzieciaków? nic podobnego do akiry, gitsa, patlabora ? smuteczek


Cyberpunk dla dzieciakow? :huh:
Member
Posts: 6,806
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Feb 1 2023 12:25pm
Zna ktoś jakieś dorosłe anime dla dorosłych ludzi?
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Feb 2 2023 04:11am
Quote (Thelema @ 1 Feb 2023 19:25)
Zna ktoś jakieś dorosłe anime dla dorosłych ludzi?


Boku no pico.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 2 2023 04:14am
Quote (Majonez @ 2 Feb 2023 11:11)
Boku no pico.


To tylko dla prawdziwych mezczyzn.
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Feb 2 2023 05:13am
Quote (Thelema @ Feb 1 2023 07:25pm)
Zna ktoś jakieś dorosłe anime dla dorosłych ludzi?


saga winlandzka
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Feb 3 2023 03:06pm
Quote (Thelema @ Jan 24 2023 07:49am)
Na początku myślałem że to jakieś Mainstreamowe gunwo ale się zaskoczyłem pozytywnie i teraz czekam aż się skończy ten nowy sezon żeby go wciągnąć dupa na raz


Jestem na 2 sezonie, 24 odcinek i podoba mi sie bardzo.
Na rowni z najlepszymi anime, ktore widzialem.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Feb 7 2023 03:07pm
Quote (Last_Hope @ Feb 3 2023 10:06pm)
Jestem na 2 sezonie, 24 odcinek i podoba mi sie bardzo.
Na rowni z najlepszymi anime, ktore widzialem.


3 sezon i te epickie walki.
No po prostu jaram sie jak przy Akame ga kill.
Member
Posts: 6,806
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Feb 8 2023 03:46pm
Ja to na razie nic nie oglądam, później zobaczę kiedy kończą się tytuły które mam w zaplanowanych i zobaczymy
Go Back To Polska Topic List
Prev1641642643644645717Next
Add Reply New Topic New Poll