Quote (firstmurloc @ 28 Jan 2023 14:10)
co mi imponuje to nie ilosc obejrzanych anime, tylko ze ci sie te skurwiałą strone chcialo aktualizowac :o
ja uzywalem kiedys apki tvtime, ktora liczyla czas obejrzanych seriali itp, i bylo przeszło 4 miesiece watchtime, ale samego anime to moze 20%, no lubie obejrzec ale ciezko mi sie nowe tytuly oglada.
ostanio obejrzalem prison school takie gowno ecchi, no i nie wiem jak to dziala ze najwiekszą chujoze na raz obejrze, a jakichs mainstream tytulow nie widzialem ciagle
sporo tytulow nie mam wklepanych bo wlasnie nie chcialo mi sie logowac i klikac, a potem zapomnialem xd
Quote (Majonez @ 28 Jan 2023 13:27)
Nie tylko to chce u ciebie poglebic :blush: