d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1636465666782Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 6 2014 06:00am
824 MB patcha, damn it
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 6 2014 09:43am
Jesli mieliscie wczesniej BF3 to dzisiaj dostaniecie veteran battlepack z nozem, niesmiertelnikami, paintem, 100% xp
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 6 2014 09:50am
Quote (Unsatiable @ 6 Mar 2014 16:43)
Jesli mieliscie wczesniej BF3 to dzisiaj dostaniecie veteran battlepack z nozem, niesmiertelnikami, paintem, 100% xp


mialem bf3, ale bez premium, tez dostane? jak tak to zajebiscie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 7 2014 12:22pm
Weekend z battlefieldem uważam za rozpoczęty. Mam tyle czasu, że ostro ponakurwiam :)
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 7 2014 04:20pm
Quote (Grigo @ Mar 7 2014 08:22pm)
Weekend z battlefieldem uważam za rozpoczęty. Mam tyle czasu, że ostro ponakurwiam :)


ja musze wbijac teraz 110-120 :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 7 2014 04:27pm
chcialbym odblokowac AWS, ale nie umiem zniszczyc z c4 3 pojazdow
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 7 2014 07:24pm
Przerzucam się na czołgi. Grałem z Chorwackim kolegą z TSem i zajebiście nam to szło. BF4 to jednak zajebista gra i warto było wydać trochę $. Co chwilę odkrywam coś nowego i bawię się zajebiścieeeeeeeeee
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 8 2014 04:32pm
Quote (Grigo @ 8 Mar 2014 02:24)
Przerzucam się na czołgi. Grałem z Chorwackim kolegą z TSem i zajebiście nam to szło. BF4 to jednak zajebista gra i warto było wydać trochę $. Co chwilę odkrywam coś nowego i bawię się zajebiścieeeeeeeeee


To dobrze ale nie zapominaj o wychodzeniu z domu, gra to nie wszystko ^^
Przez niecały miesiąc zrobiłeś prawie tyle godzin co ja przez 4 :O
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 9 2014 02:50pm
ja mam 235h i mam w bfie juz prawie wiecej niz w docie od kiedy gram:P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 11 2014 06:48am
Jak to jest, że 6 razy z rzędu jestem na Metro od strony C, przez co moje szanse na wygraną są w chuj mniejsze?
Go Back To Polska Topic List
Prev1636465666782Next
Add Reply New Topic New Poll