☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev
1
63
64
65
66
67
82
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 15455
Replies: 813
Track Topic
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#641
Mar 6 2014 06:00am
824 MB patcha, damn it
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#642
Mar 6 2014 09:43am
Jesli mieliscie wczesniej BF3 to dzisiaj dostaniecie veteran battlepack z nozem, niesmiertelnikami, paintem, 100% xp
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#643
Mar 6 2014 09:50am
Quote (Unsatiable @ 6 Mar 2014 16:43)
Jesli mieliscie wczesniej BF3 to dzisiaj dostaniecie veteran battlepack z nozem, niesmiertelnikami, paintem, 100% xp
mialem bf3, ale bez premium, tez dostane? jak tak to zajebiscie
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#644
Mar 7 2014 12:22pm
Weekend z battlefieldem uważam za rozpoczęty. Mam tyle czasu, że ostro ponakurwiam
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#645
Mar 7 2014 04:20pm
Quote (Grigo @ Mar 7 2014 08:22pm)
Weekend z battlefieldem uważam za rozpoczęty. Mam tyle czasu, że ostro ponakurwiam
ja musze wbijac teraz 110-120
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#646
Mar 7 2014 04:27pm
chcialbym odblokowac AWS, ale nie umiem zniszczyc z c4 3 pojazdow
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#647
Mar 7 2014 07:24pm
Przerzucam się na czołgi. Grałem z Chorwackim kolegą z TSem i zajebiście nam to szło. BF4 to jednak zajebista gra i warto było wydać trochę $. Co chwilę odkrywam coś nowego i bawię się zajebiścieeeeeeeeee
Redel
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
2.00
#648
Mar 8 2014 04:32pm
Quote (Grigo @ 8 Mar 2014 02:24)
Przerzucam się na czołgi. Grałem z Chorwackim kolegą z TSem i zajebiście nam to szło. BF4 to jednak zajebista gra i warto było wydać trochę $. Co chwilę odkrywam coś nowego i bawię się zajebiścieeeeeeeeee
To dobrze ale nie zapominaj o wychodzeniu z domu, gra to nie wszystko ^^
Przez niecały miesiąc zrobiłeś prawie tyle godzin co ja przez 4
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#649
Mar 9 2014 02:50pm
ja mam 235h i mam w bfie juz prawie wiecej niz w docie od kiedy gram:P
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#650
Mar 11 2014 06:48am
Jak to jest, że 6 razy z rzędu jestem na Metro od strony C, przez co moje szanse na wygraną są w chuj mniejsze?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
63
64
65
66
67
82
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact