d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev163646566671473Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:18am
Quote (raiderpl @ Aug 9 2013 01:16pm)
czemu ludzie w silver/gold/bronze graja na supporcie prawie wylacznie volibearem / nidalee? xd


oj przesadzasz. dobry voli na supporcie to skarb akurat, przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie. a nida to guwno, poobija, da heala, zgarnie cala faje kripuw jako kot i powie swojemu carry 'noob'. kurwa, gdyby mozna bylo to wyjebalbym nide z lola bo ja glownie gram carry a takie nidy z reguly startujo z doranem i potami a jak powie sie cos o wardach to 'im not ur support' i wez gadaj z takim idiota :(

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 05:19am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 9 2013 05:21am
Quote (raiderpl @ Aug 9 2013 01:16pm)
czemu ludzie w silver/gold/bronze graja na supporcie prawie wylacznie volibearem / nidalee? xd


Quote (Saskey @ Aug 9 2013 01:18pm)
oj przesadzasz. dobry voli na supporcie to skarb akurat, przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie. a nida to guwno, poobija, da heala, zgarnie cala faje kripuw jako kot i powie swojemu carry 'noob'. kurwa, gdyby mozna bylo to wyjebalbym nide z lola bo ja glownie gram carry a takie nidy z reguly startujo z doranem i potami a jak powie sie cos o wardach to 'im not ur support' i wez gadaj z takim idiota :(


silver ci wyjasnil xd
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:22am
Quote (luksus @ Aug 9 2013 01:21pm)
silver ci wyjasnil xd


:blush:
ps to prawda
e/ ale nida na supporcie to jebane guwno bezuzyteczne, nie wiem na chuj ludzie ja pickuja jako 'supporta' :|

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 05:23am
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 9 2013 05:32am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 12:22pm)
:blush:
ps to prawda
e/ ale nida na supporcie to jebane guwno bezuzyteczne, nie wiem na chuj ludzie ja pickuja jako 'supporta' :|


Bo choć to silver to nieraz ktoś chce wyjść lub zdobyć więcej LP a został mu tylko support. Ja bym w życiu poniżej platyny nie ryzykował gry supportem. Nidale to dobry champ aby się sfarmić na lowbobach i robić coś w midgame, więc zdecydowanie rozumiem czemu ktoś nie chce supportować Soną jakiegoś randoma z silverem V. Sam chętniej wezmę nidale, xina lub garena na bota jak już muszę tam iść i sprawię, że enemy adc pójdzie afk będąc 0-10 razem z swoim supportem. O to przyczyna, czemu ludzie pickują nidale na bota. To, że nie potrafią nią grać to inna sprawa xd
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Aug 9 2013 05:33am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 11:22am)
:blush:
ps to prawda
e/ ale nida na supporcie to jebane guwno bezuzyteczne, nie wiem na chuj ludzie ja pickuja jako 'supporta' :|


Nom, zwłaszcza jak można z niej wykerować gre czterem zerom.
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:40am
Quote (LukaSss @ Aug 9 2013 01:32pm)
Bo choć to silver to nieraz ktoś chce wyjść lub zdobyć więcej LP a został mu tylko support. Ja bym w życiu poniżej platyny nie ryzykował gry supportem. Nidale to dobry champ aby się sfarmić na lowbobach i robić coś w midgame, więc zdecydowanie rozumiem czemu ktoś nie chce supportować Soną jakiegoś randoma z silverem V. Sam chętniej wezmę nidale, xina lub garena na bota jak już muszę tam iść i sprawię, że enemy adc pójdzie afk będąc 0-10 razem z swoim supportem. O to przyczyna, czemu ludzie pickują nidale na bota. To, że nie potrafią nią grać to inna sprawa xd


no tak, przeciez logiczne ze jak umiesz grac czymkolwiek to zrobisz ze swojego carry jebanego kota. tak samo jest z nida, umiejetny poke i adc zgarnia double kille raz za razem ale najczesciej trafaim na nidalki ktore po prostu wpierdalaja moje kripy a zamiast pokeowac adc to one sobie kazdego spira trafiaja w kripy :/
ja osobiscie lubie supportowac, nie jestem chyba najgorszym suppem, i zdecydowanie wole wziac tresza zeby szybko zdominowac linie, byc uzytecznym w tfach, i umiejetnie bronic swojego carry. tak, ja na tym zjebanym poziomie zawsze bronie swojego carry i najczesciej jestem jedyna osoba w teamie ktora to robi :( albo chociazby wziac aliego i grac defensywnie, pozwalac swojemu carry farmic w pierwszej strefie bota i nie pozwalac tym samym na skutecznw ganki :(
Member
Posts: 28
Joined: Aug 8 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 05:41am
Top 10 ad carry pl szuka graczy:)
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:42am
Quote (hasankebab @ Aug 9 2013 01:41pm)
Top 10 ad carry pl szuka graczy:)


nikogo nie szukam, soz
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2013 05:42am
Osobiście jeśli mam supportować to tylko blitzem, czasami (rzadko) złapie kogoś to mój gówniany bot partner wyłapie killa i już e-morde ma uśmiechniętą (gj blitz, wp!). Nie widzę sensu grania nida na bocie (chyba, że full ap i trapujesz krzaki + 0 wardów) 0 cc i gowniany heal.

This post was edited by vbnm on Aug 9 2013 05:44am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:44am
tresz>blitz
fajne plejsy sa tresz adc+blitz
Go Back To Polska Topic List
Prev163646566671473Next
Add Reply New Topic New Poll