Quote (1970 @ 7 May 2013 16:25)
po co oddzielasz żółtko od białek? to są śmieszne ilości kcal i tłuszczu a ty i tak mase robisz
to że oddziela nie znaczy, że je wyrzuca

ja kiedyś robiłem z tego ajerkoniak, advocata, likier jajeczny czy jak chcecie to nazywać

ale znudziło mi się, jem całe
hue hue, mogę edytować
ale tu kolorowo, caly czas sie nadziwic nie moge
This post was edited by JohnyCage on May 7 2013 11:54am