Quote (alienwersus @ Nov 29 2012 09:49pm)
pograj samemu i nie inwestuj fg w gre, trudniej i bardziej hardcorowo

za słabe łącze mam na takie imprezy, zresztą robiłem takie pulle, że też super łatwo nie było, zapowiadały się już fajne alkaizery, a tu dupa, pod koniec 2giego aktu zbytnio pozmieniałem build na dps/sprint i zaplątała mi się w moby taka elita, że stałem 30 sekund w miejscu w perma stunie i mogłem tylko patrzeć jak umieram, gdybym miał leapa zbindowanego to bym pewnie przeżył albo chociaż szarże, bywa.