d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16364656667116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 29 2012 02:08pm
i chuj, padlem, rage quit.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 29 2012 02:59pm
Quote (Hver @ 29 Nov 2012 22:08)
i chuj, padlem, rage quit.


odpoczywaj w pokoju.
Poddajesz sie czy cisniesz od nowa?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 29 2012 03:00pm
Quote (miton84 @ Nov 29 2012 08:59pm)
odpoczywaj w pokoju.
Poddajesz sie czy cisniesz od nowa?


nie wiem jeszcze, w sumie poświęciłem na tego chara 20 h gry i 1k fg, to jakiś wielki ból nie jest, ale taka głupia śmierć, że muszę ochłonąć.
może bym z kimś pocisnął, bo samemu średnio mi się teraz chce.
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Nov 29 2012 03:49pm
Quote (Hver @ Nov 29 2012 11:00pm)
nie wiem jeszcze, w sumie poświęciłem na tego chara 20 h gry i 1k fg, to jakiś wielki ból nie jest, ale taka głupia śmierć, że muszę ochłonąć.
może bym z kimś pocisnął, bo samemu średnio mi się teraz chce.


pograj samemu i nie inwestuj fg w gre, trudniej i bardziej hardcorowo :P
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 29 2012 03:54pm
Quote (alienwersus @ Nov 29 2012 09:49pm)
pograj samemu i nie inwestuj fg w gre, trudniej i bardziej hardcorowo :P


za słabe łącze mam na takie imprezy, zresztą robiłem takie pulle, że też super łatwo nie było, zapowiadały się już fajne alkaizery, a tu dupa, pod koniec 2giego aktu zbytnio pozmieniałem build na dps/sprint i zaplątała mi się w moby taka elita, że stałem 30 sekund w miejscu w perma stunie i mogłem tylko patrzeć jak umieram, gdybym miał leapa zbindowanego to bym pewnie przeżył albo chociaż szarże, bywa.
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Nov 29 2012 04:10pm
Sam Sam :) zrobilem sam :S



This post was edited by PYZA on Nov 29 2012 04:11pm
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 29 2012 05:37pm
graty :)
Ja jeszcze sie nie wybieram - za slaby sprzet
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 29 2012 06:42pm
ktoś znowu znalazł jakiś nowy hax, tym razem w craftingu czy cholera wie czym, nagle ah na us i eu zostały zasrane gozu 1handami, rozkminiają o co chodzi na TG w paru topicach http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65492407&f=178&o=0 http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65492741&f=178 http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65491895&f=179&o=0

a tak to wygląda:

wszystkie prawie takie same, zero statow, sam cc, socket i loh.

gg blizz
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 30 2012 12:20pm
pociśnie ktoś dla 2 osób cory 1-20?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Nov 30 2012 04:02pm
padlem na 41 :( [*] ujowa elitka + muchy a2
wroce ale to moze za pare dni :(
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667116Next
Add Reply New Topic New Poll