Quote (cOr @ Nov 2 2011 06:01pm)
jeden z najgorszych odcinkow housa jakie powstaly, wątpie zebym obejrzal aktualny sezon do konca, mogl sie serial skonczyc na poprzednim
Wedlug mnie nawet ok, ale House lepiej wygladal w 1 i 2 odcinku z dluzszymi wlosami, a takze ta chinka jest irytujaca, ale na szczesc Chase i Taub wracaja.