d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev163646566671961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 2 2011 12:25pm
Quote (krss @ 1 Nov 2011 21:26)
Chce zaczac jakis nowy serial. Mozecie mi doradzic od czego powinienem zaczac? Mam do wyboru:

-Misfits
-Fringe
-Sons Of Anarchy
-Walking Dead
-Dexter


Ja bym tam wszystkie oglądał, ale Dextera chyba najbardziej wciąga :)
Member
Posts: 2,434
Joined: Jul 3 2006
Gold: 2.00
Nov 2 2011 01:27pm
ja polecam the wire i the shield oba sa mega!

i pytanie obejrzalem the wire niedlugo skoncze the shield ktos zna serial o podobnej tematyce ktory moze polecic?

This post was edited by TommyG on Nov 2 2011 01:29pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 2 2011 02:06pm
co oni tak dlugo robia napisy do 5 odcinka homeland? :(
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Nov 2 2011 02:07pm
Tak oglądam Sons of Anarchy i oni wszystkich chyba chcą pozabijać w tym sezonie.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 2 2011 02:10pm
pożyczam s02 e1/2/3 walking dead, zobaczymy jak wystartował 2gi sezon.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 2 2011 03:20pm
Quote (LoQ @ Nov 2 2011 09:10pm)
pożyczam s02 e1/2/3 walking dead, zobaczymy jak wystartował 2gi sezon.


O niebo gorszy niż 1
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 2 2011 03:24pm
Quote (Leothyr @ 2 Nov 2011 23:20)
O niebo gorszy niż 1



o dwa nieba :(

dajmy im jednak szanse, moze jeszcze uratuja ten serial.
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2011 03:28pm
Quote (cOr @ Nov 2 2011 06:01pm)
jeden z najgorszych odcinkow housa jakie powstaly, wątpie zebym obejrzal aktualny sezon do konca, mogl sie serial skonczyc na poprzednim
Wedlug mnie nawet ok, ale House lepiej wygladal w 1 i 2 odcinku z dluzszymi wlosami, a takze ta chinka jest irytujaca, ale na szczesc Chase i Taub wracaja.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2011 05:10pm
zaczalem ogladac dexa- najs.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 2 2011 05:21pm
Quote (Ultrasonic @ Nov 2 2011 08:05pm)
Ta chinka czy inny kurwa wietnamczyk jest najbardziej irytujaca postacia jaka zagoscila w tym serialu przez 8 sezonow.
Z kunsztem aktorskim na poziomie bracia Mroczkow.


Całkowicie się zgadzam, najgorsza postać w ciągu wszystkich sezonów, zasięg jej chujowizny jest potężny.
Go Back To Polska Topic List
Prev163646566671961Next
Add Reply New Topic New Poll