d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev16364656667805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 08:54am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 14:51)
Nic innego jak ruski T-34, a potem T-34-85.



Zależy w co chcesz iść.

EDIT: zaraz 9k post :D


W walke dystans ale czasami na krotki jesli bedzie sytuacja.

This post was edited by Wujekmisza on Apr 19 2011 08:54am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 08:55am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 16:54)
W walke w dystans ale czasami na krotki dystans jesli bedzie sytuacja.


Gerowskie HT imho. Mogą być i snajperem i jeśli wymaga sytuacja walczyć na krótki dystans.
BTW: Niemiecka Panterka 2 (MT) ma najlepszy współczynnik celności (100m). 0.28 o ile dobrze pamiętam. Idealny snajper :D

This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 08:57am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 09:04am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 14:55)
Gerowskie HT imho. Mogą być i snajperem i jeśli wymaga sytuacja walczyć na krótki dystans.
BTW: Niemiecka Panterka 2 (MT) ma najlepszy współczynnik celności (100m). 0.28 o ile dobrze pamiętam. Idealny snajper :D


Nie mow mi skrótami bo jeszcze nie wiem co one oznaczaja :( , a wiec ktory polecasz z tamtych co podalem wczesniej, lub moze jakis inny?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 09:10am
dzialko 122 mm z srednia penetracja i kw majacy 60% hp od przodu dostal i poszedl na hita :o

/e nie ma to jak jakis cep ci sie za dupa schowa i nie wycofasz sie bo cie blokuje..

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 19 2011 09:20am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 19 2011 09:29am
Quote (Wujekmisza @ Apr 19 2011 03:04pm)
Nie mow mi skrótami bo jeszcze nie wiem co one oznaczaja :( , a wiec ktory polecasz z tamtych co podalem wczesniej, lub moze jakis inny?


medjum tank
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 10:43am
Czym różni się doswidczenie obok srebrnej gwiazdki a zoltej?? Mam 7k doswiadczenia obok srebrnej a badan nie moge cuz 0 przy zoltej :<
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 19 2011 10:45am
Quote (Wujekmisza @ Apr 19 2011 04:43pm)
Czym różni się doswidczenie obok srebrnej gwiazdki a zoltej?? Mam 7k doswiadczenia obok srebrnej a badan nie moge cuz 0 przy zoltej :<


złota to pula ogólna, możesz z niej korzystać na każdym czołgu. Srebrna dotyczy tylko konkretnego modelu na którym masz to dośw.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 11:32am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 18:43)
Czym różni się doswidczenie obok srebrnej gwiazdki a zoltej?? Mam 7k doswiadczenia obok srebrnej a badan nie moge cuz 0 przy zoltej :<


badan nie mozesz bo masz za malo doswiadczenia albo poprzednie badanie nie zrobione

/e z kazdym twoim pytaniem zaczynam watpic ze masz wiecej niz 12 lat skoro takie pytania zadajesz
grajac w to juz kilka dni

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 19 2011 11:33am
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 19 2011 12:03pm
Czy tanki kupione za golda (czyt. $$$) dostają większe premie po walce? czy tylko działa to gdy kupimy konto premium?
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 12:06pm
Quote (EustachyMotyka @ 19 Apr 2011 17:32)
badan nie mozesz bo masz za malo doswiadczenia albo poprzednie badanie nie zrobione

/e z kazdym twoim pytaniem zaczynam watpic ze masz wiecej niz 12 lat skoro takie pytania zadajesz
grajac w to juz kilka dni


Urzekła mnie twoja historia. :mellow:

This post was edited by Wujekmisza on Apr 19 2011 12:08pm
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667805Next
Add Reply New Topic New Poll