d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16364656667206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 04:29pm
Quote (ZipQ @ 12 May 2011 21:45)
Dziś zaczyna się 11 dni darmowych gier dla wszystkich w ramach rocznicy HoN'a. Szczegółów tej akcji nie znam, ale pewnie z jutrzejszym patchem wszystko się rozjaśni.


Jeśli darmowe gry obejmują matchmaking to odpadam na 11 dni.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 12 2011 04:31pm
Już z 30 gier zagrałem, fajna sprawa. Nie trybie jeszcze tych wszystkich skilli i ciężko mi się przestawić na last hit z powodu niskiego dmg na początku. Dodatkowo ten burst, jest znacznie większy niż w lolu, z tego co widziałem jedna postać może dopierdolić drugiej z samego full combo. Dobrym zaskoczeniem było dla mnie spora ilość active skill z itemów, sporo to wprowadza w życie.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 04:34pm
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 00:31)
Już z 30 gier zagrałem, fajna sprawa. Nie trybie jeszcze tych wszystkich skilli i ciężko mi się przestawić na last hit z powodu niskiego dmg na początku. Dodatkowo ten burst, jest znacznie większy niż w lolu, z tego co widziałem jedna postać może dopierdolić drugiej z samego full combo. Dobrym zaskoczeniem było dla mnie spora ilość active skill z itemów, sporo to wprowadza w życie.


Itemy są lepiej przemyślane i ogólnie lepsze. Supporty w honie również nieporównywalnie więcej wnoszą do gry niż w lolu.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 12 2011 04:36pm
Quote (Peu @ May 13 2011 12:34am)
Itemy są lepiej przemyślane i ogólnie lepsze. Supporty w honie również nieporównywalnie więcej wnoszą do gry niż w lolu.


Fajna jest taka adromeda czy tam nimf, sporo zamieszania wprowadza.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 04:36pm
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 00:36)
Fajna jest taka adromeda czy tam nimf, sporo zamieszania wprowadza.


Nymphora ze Swiftbladem na jednym lanie może rozjebać całą gre, grunt to dobre combo.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 12 2011 04:42pm
I jeszcze to, że da się spokojnie wygrać grę 4vs5, czasem nawet 3vs5, ciężko się mi przestawić :D
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 04:44pm
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 00:42)
I jeszcze to, że da się spokojnie wygrać grę 4vs5, czasem nawet 3vs5, ciężko się mi przestawić :D


Na mmr wyższym niż 1600 raczej nikt tak nie nafeeduje carry, żeby ten wygrał sam. Chyba, że chodzi o twój team jako feederów i o carry przeciwnika. Są też postacie, których nie da się zatrzymać kiedy już się wyfarmią. W lolu hard carry nie istnieli.

e; Przemyślałem tę wypowiedź i stwierdzam, że często zdarza się, że carry przeciwnika jest overfed ;c

This post was edited by Peu on May 12 2011 04:46pm
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 12 2011 04:56pm
Co to mmr? Co kupować na początku dla tych championów? Bo zawsze kupuję tę flaszkę z wodą co można wypić 3x, szczególnie jak gram casterem jakimś. Uwielbiam wiedźmę (co 6sec teleport) i 750 z itemem z utli, totalny nakurw.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2011 05:11pm
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 00:56)
Co to mmr? Co kupować na początku dla tych championów? Bo zawsze kupuję tę flaszkę z wodą co można wypić 3x, szczególnie jak gram casterem jakimś. Uwielbiam wiedźmę (co 6sec teleport) i 750 z itemem z utli, totalny nakurw.


Matchmaking rating czyli odpowiednik lolowego elo. Hag to moj drugi ulubiony mis. Co do wczesniejszych postow to do lasthitow uzywaj H, albo ustaw holda na spacje, mi tak bylo wygodniej. Co do magic bursta latwo go skontrowac itemem za 400, ale na niskim poziomie malo kto to robi.
A na wiekszosci casterow butelka jest dobrym wyborem wiec mozesz sie na czas nauki tego trzymac bo to najbardziej newb friendly item w grze.
No i w honie wystepuje courier, czyli to czego najbardziej brakuje mi w lolu.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 05:30pm
HoN >> LoL

jakby był darmowy to HoN >>>>>> Gówno >>>> LoL
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667206Next
Add Reply New Topic New Poll