d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16364656667966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 20 2011 07:25am
Quote (Tomek25 @ 20 May 2011 14:15)
Ere przejmuje T-Mobile.. zmieniają właśnie całą szatę graficzną.
Od 1 czerwca może wejdą jakieś nowe oferty, choc kto wie.. może i wszystko podrożeć.. :/


Ery jako Ery to juz nie ma chyba od dwoch lat. Zostawili sama nazwe bo widocznie uwazali, ze ludzie sa do niej przywiazani. Pewnie beda jakies drobne promocje i tyle.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 20 2011 09:23am
Quote (groom @ 20 May 2011 14:25)
Ery jako Ery to juz nie ma chyba od dwoch lat. Zostawili sama nazwe bo widocznie uwazali, ze ludzie sa do niej przywiazani. Pewnie beda jakies drobne promocje i tyle.


jednak w ofercie mam albo i5800 albo tego mini :< zdezudyje sie na i5800 chyba ze jutro mi gostek powie o czyms innym to napisze
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 20 2011 09:43am
Quote (m4rc1n3k @ 20 May 2011 16:23)
jednak w ofercie mam albo i5800 albo tego mini :< zdezudyje sie na i5800 chyba ze jutro mi gostek powie o czyms innym to napisze


Sprawdz po ile jest desire, moja kolezanka ostatnio kupila go za 1 zl w taryfie ~60 zl. Prawde mowiac, wszystkie osoby ktore znam ostatnio przechodza do play. Sam zrezygnowalem z orange free i wrocilem do play. Maja chyba najlepsza oferte na karte na rynku.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 20 2011 09:57am
Quote (m4rc1n3k @ 20 May 2011 17:23)
jednak w ofercie mam albo i5800 albo tego mini :< zdezudyje sie na i5800 chyba ze jutro mi gostek powie o czyms innym to napisze



bierz zte blade, a nie te samsungowe gnioty.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 20 2011 01:40pm
Quote (imnoise @ 20 May 2011 16:57)
bierz zte blade, a nie te samsungowe gnioty.


w erze nie mam takiej pozliwosci a do play raczej nie przejde :<
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 23 2011 04:00am
wyciekł nowy lg genesis
fajna klawiatura, ale tandetny design i toporna, cegłowata obudowa.

Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 23 2011 06:23am
mi sie podoba ten nowy lg
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 09:30am
Jak już wspominałem w tym temacie - dopiero uczę się obsługiwać androida i napotkałem kolejny problem - jak ustawić swój własny dźwięk na smsa? W ustawieniach mogę zmienić tylko spośród tych standardowych.
Member
Posts: 1,871
Joined: Jun 16 2006
Gold: 7.35
May 23 2011 09:41am
nie wiem czy to działa we wszystkich telefonach, ale w htc wildfire trzeba bylo zrobic taki myk -
na karcie sd utworzyc katalog media/audio/notifications i tam wrzucic plik ktory chciales miec
pozniej wybierasz normalnie jak sygnal sms i powinien byc na liscie
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 09:57am
Quote (Marvel_pl @ 23 May 2011 17:41)
nie wiem czy to działa we wszystkich telefonach, ale w htc wildfire trzeba bylo zrobic taki myk -
na karcie sd utworzyc katalog media/audio/notifications i tam wrzucic plik ktory chciales miec
pozniej wybierasz normalnie jak sygnal sms i powinien byc na liscie


Spróbuję, dzięki.


e: Działa bez zarzutów. Bardzo dziękuję.

This post was edited by KRULIK on May 23 2011 10:03am
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667966Next
Add Reply New Topic New Poll