Quote (SilveeR @ Sep 27 2010 07:40pm)
A ja jutro mam na A1 (z opóźnieniem, ale robię bo jak wejdą nowe przepisy na motor to...). Obym zdał za 1-szym razem, najgorzej stresuje się teorią bo lipa na niej uwalić :/
Chillout : ) wiadomo ze na teorii duzo wiekszy stres , bo przypał oblać , ale mało kto oblewa wiec bedzie git !