d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16364656667125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 26 2010 02:19am
Quote (Kordex_pl @ Sep 25 2010 01:41am)
mojego kumpla koles ujebal " nauczyciel mowil ze zdal i mowi ze moze zatrabic sobie , kumpel zatrabil 3razy ze szczescia , a ten pado ze nie wolno trabic w miejscu publicznym bez potrzebny i niezdaje xD" tempa historyjka lecz prawdziwa


ja jebie
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 26 2010 02:21am
Quote (owned11 @ Sep 26 2010 09:18am)
mow:>


nieeee

kurwa a już miałem sobie w piątek ubezpieczyć szrottoo :/ a tu dupa starzy nie chca przepisać umowy :?
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold: 34.00
Sep 26 2010 02:28am
to sobie nie pojezdzisz^^

This post was edited by owned11 on Sep 26 2010 02:29am
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2010 01:53am
PRAWO JAZDY DO ODBIORU
AUTO GOTOWE DZISIAJ WYKUPUJE OC

JARAM SIĘ JARAM SIĘ JARAM SIĘ !

Będzie zabawa dzisiaj :)
Member
Posts: 84
Joined: Aug 28 2010
Gold: 0.00
Sep 27 2010 11:23am
No ja ide jutro 3ci raz już : | na praktyczny , 3mać kciuki ; D
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 27 2010 11:27am
Quote (SMERF @ 27 Sep 2010 08:53)
PRAWO JAZDY DO ODBIORU
AUTO GOTOWE DZISIAJ WYKUPUJE OC

JARAM SIĘ JARAM SIĘ JARAM SIĘ !

Będzie zabawa dzisiaj :)


sie nie rozjeb ;p
Quote (eshi @ 27 Sep 2010 18:23)
No ja ide jutro 3ci raz już : | na praktyczny , 3mać kciuki ; D


powodzenia
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 11:40am
A ja jutro mam na A1 (z opóźnieniem, ale robię bo jak wejdą nowe przepisy na motor to...). Obym zdał za 1-szym razem, najgorzej stresuje się teorią bo lipa na niej uwalić :/
Member
Posts: 84
Joined: Aug 28 2010
Gold: 0.00
Sep 27 2010 12:27pm
Quote (SilveeR @ Sep 27 2010 07:40pm)
A ja jutro mam na A1 (z opóźnieniem, ale robię bo jak wejdą nowe przepisy na motor to...). Obym zdał za 1-szym razem, najgorzej stresuje się teorią bo lipa na niej uwalić :/


Chillout : ) wiadomo ze na teorii duzo wiekszy stres , bo przypał oblać , ale mało kto oblewa wiec bedzie git !
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Sep 27 2010 12:33pm
Ja jeszcze dlugo nie bede mial :D %%%%%%%%%%%%%%%%%%
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Sep 27 2010 12:40pm
mi zostalo 16 godzin do wyjezdzenia, za ~~3tygodnie egzamin :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667125Next
Add Reply New Topic New Poll