Quote (Kaam @ Feb 5 2011 04:56pm)
chyba głupi jesteś, idź gdzieś do warsztatu rozbierz choć jedną turbinę i wtedy możesz gadać, kurwa co 30 sekund zrobi z olejem, zastanów się panie
z mechanikiem nie mam co gadać, bo mam styczność codziennie
napisałeś, że obieg się wyłącza i z tym się zgadzam, a po co kurwa czekać 30 sekund skoro przez 30 sekund olej z pompy turbiny nie zejdzie ja pierdole.
Twój czas dzisiejszy na forum dobiegł końca.
Log Out
Quote (miton84 @ Feb 5 2011 05:00pm)
mam do Was hipotetyczne pytanie.
Jeśli byście mieli już upatrzony model samochodu a zastanawiali nad wyborem silnika to co byście wybrali I DLACZEGOakurat ten silnik?
1) 1.9 CDTI 150 KM spalanie około 6 l/100 km ropy
2) 2.0 T 170 KM spalanie około 10 l/100km benzyny
podobno diesel to zło
jak uważacie?
Ropa. Spali Ci faktycznie 6-7 litrów na 100km, nie będziesz miał złych osiągów
Jeśli chcesz mogę poszukać w gazecie opinii na temat tego silnika