d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev163646566671019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 09:56am
Quote (placydo @ 5 Feb 2011 16:53)
akurat ma racje - po dojechaniu na miejsce 30s do 1min czekasz nie dodajac gazu i nie wylaczajac samochodu.
i chodzi tutaj tylko o dluzszy postoj - np na noc. Caly myk jest w tym, ze jak wylaczysz samochod to olej juz nie scieka z turbiny tylko zostaje w niej - na noc to kiepski pomysl.
i poczytaj na necie wypowiedzi, popytaj mechanikow a nie pierdol jak potluczony baran - bo sie tylko kompromitujesz


chyba głupi jesteś, idź gdzieś do warsztatu rozbierz choć jedną turbinę i wtedy możesz gadać, kurwa co 30 sekund zrobi z olejem, zastanów się panie
z mechanikiem nie mam co gadać, bo mam styczność codziennie



napisałeś, że obieg się wyłącza i z tym się zgadzam, a po co kurwa czekać 30 sekund skoro przez 30 sekund olej z pompy turbiny nie zejdzie ja pierdole.

This post was edited by Kaam on Feb 5 2011 09:58am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Feb 5 2011 10:00am
mam do Was hipotetyczne pytanie.
Jeśli byście mieli już upatrzony model samochodu a zastanawiali nad wyborem silnika to co byście wybrali I DLACZEGO akurat ten silnik?

1) 1.9 CDTI 150 KM spalanie około 6 l/100 km ropy
2) 2.0 T 170 KM spalanie około 10 l/100km benzyny


podobno diesel to zło
jak uważacie?
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 10:01am
Quote (miton84 @ 5 Feb 2011 17:00)
mam do Was hipotetyczne pytanie.
Jeśli byście mieli już upatrzony model samochodu a zastanawiali nad wyborem silnika to co byście wybrali I DLACZEGOakurat ten silnik?

1) 1.9 CDTI 150 KM spalanie około 6 l/100 km ropy
2) 2.0 T 170 KM spalanie około 10 l/100km benzyny


podobno diesel to zło
jak uważacie?


ja to nie mogę radzić jeszcze, ale brałbym benzynę, benzyna lubi wysokie obroty, można poszaleć troszkę, dieslem też, ale to nie to samo, zależy na czym Ci zależy ;)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 10:03am
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 04:56pm)
chyba głupi jesteś, idź gdzieś do warsztatu rozbierz choć jedną turbinę i wtedy możesz gadać, kurwa co 30 sekund zrobi z olejem, zastanów się panie
z mechanikiem nie mam co gadać, bo mam styczność codziennie



napisałeś, że obieg się wyłącza i z tym się zgadzam, a po co kurwa czekać 30 sekund skoro przez 30 sekund olej z pompy turbiny nie zejdzie ja pierdole.


Twój czas dzisiejszy na forum dobiegł końca.
Log Out

Quote (miton84 @ Feb 5 2011 05:00pm)
mam do Was hipotetyczne pytanie.
Jeśli byście mieli już upatrzony model samochodu a zastanawiali nad wyborem silnika to co byście wybrali I DLACZEGOakurat ten silnik?

1) 1.9 CDTI 150 KM spalanie około 6 l/100 km ropy
2) 2.0 T 170 KM spalanie około 10 l/100km benzyny


podobno diesel to zło
jak uważacie?


Ropa. Spali Ci faktycznie 6-7 litrów na 100km, nie będziesz miał złych osiągów
Jeśli chcesz mogę poszukać w gazecie opinii na temat tego silnika
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Feb 5 2011 10:03am
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 10:06am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 17:03)
Twój czas dzisiejszy na forum dobiegł końca.
Log Out



Ropa. Spali Ci faktycznie 6-7 litrów na 100km, nie będziesz miał złych osiągów
Jeśli chcesz mogę poszukać w gazecie opinii na temat tego silnika


weź wypierdalaj typie 010, poszukaj lepkości w oleju :)
chuj się znasz i tyle

Quote (placydo @ 5 Feb 2011 17:05)


wiem o tym, ale kolego, gadalismy o chlodzeniu turbiny nie o odczekaniu, poza tym skoro jedziesz na tym jebanym parkingu to nie jedziesz powyzej 2.5 tys obrotow, wtedy kiedy wlacza sie trubina wiec jak dla mnie takie czekanie jest bez sensu..

This post was edited by Kaam on Feb 5 2011 10:10am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 5 2011 10:10am
Quote (rollen @ 5 Feb 2011 17:03)
http://www.youtube.com/watch?v=CMklQNn0OH0


może ściągnę.
:)


This post was edited by pezet44 on Feb 5 2011 10:13am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 10:12am
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 05:06pm)
weź wypierdalaj  typie 010, poszukaj lepkości w oleju :)
chuj się znasz i tyle



wiem o tym, ale kolego, gadalismy o chlodzeniu turbiny nie o odczekaniu, poza  tym skoro jedziesz na tym jebanym parkingu to nie jedziesz powyzej 2.5 tys obrotow, wtedy kiedy wlacza sie trubina wiec jak dla mnie takie czekanie jest bez sensu..


Turbo pracuje cały czasy, czy masz 900 czy 2,5k obrotów...
a jak jeździsz po parkingu to nie ma sensu odczekiwania, przeciez pisałem o tym

This post was edited by AlCapoone on Feb 5 2011 10:12am
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 10:13am
Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 17:12)
Turbo pracuje cały czasy, czy masz 900 czy 2,5k obrotów...


wygrałeś internet, a teraz wypad na ulice i słuchaj jak jeżdzą diesle
Go Back To Polska Topic List
Prev163646566671019Next
Add Reply New Topic New Poll