Pochwalę się kolejny raz, praktycznie wszystkie pajączki wskoczyły na NII, z tej okazji jedno kiepskie zdjęcie:
http://img826.imageshack.us/img826/1115/p1262304.jpg
Niestety, martwi mnie jedna rzecz, mianowicie zwykle pomiędzy linieniem maluchów z jajek na NI i z NI na NII mija około dwóch tygodni, u mnie zajęło to raptem 4 dni... Podejrzewam, że mają odrobinę zbyt ciepło, ale nie będę teraz zmieniał im warunków, bo pewnie więcej by to zaszkodziło, niż pomogło. Na szczęście ich mama znów zaczęła jeść, na zdjęciu pochłania młodego karaczana madagaskarskiego:
http://img651.imageshack.us/img651/8534/p1262307.jpg
Kto wie, może zdąży złożyć jeszcze jeden kokon, zanim wylinieje.

I na koniec zdjęcie podrostka H. incei, jeden z pięciu, jeszcze jakiś czas temu były razem w hodowli grupowej, niestety, zachciało im się zjadać nawzajem więc musiałem je porozdzielać.

http://img171.imageshack.us/img171/5293/p1262318.jpg