d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16364656667495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 5 2010 05:51am
Jeden z dodatków ma wyjść jeszcze w tym roku z tego co czytałem.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 08:34am
http://img517.imageshack.us/img517/2145/screenshot2010080513352.jpg
Diament w 2v2 :D

This post was edited by kefir on Aug 5 2010 08:35am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 08:36am
Quote (kefir @ 5 Aug 2010 16:34)


gz
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 5 2010 08:40am
Quote (kefir @ Aug 5 2010 04:34pm)


Brawo :)
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2010 08:42am
Quote (Sultan94 @ 5 Aug 2010 13:32)
nie ma to jak zdzieranie kasy imo dla polaków troszkę za dużo ~400 zł na grę wydawać


jak juz kupisz ta gre i pograsz, to zrozumiesz, dlaczego taka droga. pozatym nikt ci nie kaze kupowac dodatkow, sc2 to gra multiplayerowa, a ten bedzie dostepny z samym wings of liberty.
Member
Posts: 3,337
Joined: Jul 6 2005
Gold: 9.00
Aug 5 2010 09:06am
albo blizzard doda z kazdym dodatkiem po 2 czy 3 jednbostki i bedziesz musial kupic, bo nie zagrasz z tymi co maja dodatek
peace out
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 09:10am
Quote (Mystic_Zet @ 5 Aug 2010 17:06)
albo blizzard doda z kazdym dodatkiem po 2 czy 3 jednbostki i bedziesz musial kupic, bo nie zagrasz z tymi co maja dodatek
peace out


znając zycie tak pewnie będzie

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 5 2010 09:10am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2010 10:08am
Moze zbierzemy dzisiaj z 8 graczy z JSP ( Jakis TS / Vent ) i pogramy sobie 4v4 for fun ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 10:43am
nie mam ani ts ani vent
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 10:52am
Quote (zYwi3c @ 5 Aug 2010 18:08)
Moze zbierzemy dzisiaj z 8 graczy z JSP ( Jakis TS / Vent ) i pogramy sobie 4v4 for fun ?


Jak bede to moge grac.

Quote (m4rc1n3k @ 5 Aug 2010 18:43)
nie mam ani ts ani vent


To zainstalujesz.
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667495Next
Add Reply New Topic New Poll