d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16364656667717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Sep 5 2010 03:43pm
Quote (toldi @ Sep 5 2010 09:32pm)
jasne ze jest gdzie a to ze podalem Ci 1 stronke z wielu i juz whinjujesz .To ze sa tam same shoneny to nei moja wina. Jak Cie boli czytanie online to sciagaj bezposrednio od grup tlumaczacych Q.Q.

ps. Rosario + Vampire to gowno jak ich malo , nie wiem co tam moze byc fajnego.

Garnek : Gurren lagen mistrzostwo , reszta przecietna masówa . Polecam Ci grobowiec świetlikow , bakemonogatari , claymore ( ale bardziej mange ) , Serei no moribito to tak pierwsze lepsze co sa lepsze od tych przecietnych


no dobra jeśli tak uważasz zobaczę Tengen Toppa Gurren Lagann
a o Serei.... to nie musisz wspominać bo sam wiem że to perełka mało jest takich anime niestety :(

High school of the dead
ten tytuł to jakaś porażka eh

This post was edited by Garnek3d on Sep 5 2010 04:03pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 04:08pm
High School of the dead zalezy od gusty

teksty w 7 odcinku mnie rozjebaly ( jak tej dziewczynce sie sikac zachcialo )

This post was edited by marvolo on Sep 5 2010 04:16pm
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Sep 5 2010 04:16pm
Quote (marvolo @ Sep 5 2010 10:08pm)
High School of the dead zalezyod gusty

teksty w 7 odcinku mnie rozjebaly ( jak tej dziewczynce sie sikac zachcialo )


wiem o tym ale chłopie wiesz jakie klimaty mnie kręcą a ty mi takie coś robisz ;p

Quote (marvolo @ Sep 5 2010 10:20pm)
teraz będę roztropniejszy ^^


heh

This post was edited by Garnek3d on Sep 5 2010 04:23pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 04:20pm
Quote (Garnek3d @ Sep 5 2010 10:16pm)
wiem o tym ale chłopie wiesz jakie klimaty mnie kręcą a ty mi takie coś robisz ;p


teraz będę roztropniejszy ^^
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 05:34pm
o wlasnie widze nowy epek Kaichou ^^
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Sep 5 2010 05:44pm
Quote (toldi @ 5 Sep 2010 22:32)
jasne ze jest gdzie a to ze podalem Ci 1 stronke z wielu i juz whinjujesz .To ze sa tam same shoneny to nei moja wina. Jak Cie boli czytanie online to sciagaj bezposrednio od grup tlumaczacych Q.Q.

ps. Rosario + Vampire to gowno jak ich malo , nie wiem co tam moze byc fajnego.

Garnek : Gurren lagen mistrzostwo , reszta przecietna masówa . Polecam Ci grobowiec świetlikow , bakemonogatari , claymore ( ale bardziej mange ) , Serei no moribito to tak pierwsze lepsze co sa lepsze od tych przecietnych


Jeśli już mowa o Bakemonogatari to ja ze swojej strony polecę Durarara!!
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 6 2010 01:16am
ja za claymora czytanie sie zabrac nie moge -,- tylko doczytalem do tego momentu, gdzie sie wyjasnilo czym sie rozni manga od anime i zostawilem. teraz OM zamkneli i nie chce mi sie szukac innego portalu z Claymore :p
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 6 2010 01:22am
Quote (luksus @ Sep 6 2010 07:16am)
ja za claymora czytanie sie zabrac nie moge -,- tylko doczytalem do tego momentu, gdzie sie wyjasnilo czym sie rozni manga od anime i zostawilem. teraz OM zamkneli i nie chce mi sie szukac innego portalu z Claymore :p


manga nawet nawet ..szkoda ze pozniej rob sie taki bigos
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 6 2010 02:06am
a tutaj macie cos odnosnie polecania ( wklejam szybko bo pewnie warn poleci )



This post was edited by toldi on Sep 6 2010 02:06am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 6 2010 08:26am
i chyba polecial . :) kilka fajnych tytulow jest ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667717Next
Add Reply New Topic New Poll