Quote (marcinmkowski @ 1 Nov 2010 13:42)
Call of Duty Black Ops juz jest chociaz premiera 9listopada 
tez chce

ale nie mam przerobionej

Quote (xBlade @ 1 Nov 2010 15:12)
poczekam na wersje pl bo aktualnie jest tylko eng ^^ ale podobno grafa i sama gra wymiata

bedzie taka kaszana jak z mw2
Quote (Redel @ 1 Nov 2010 15:41)
Znawcy XPUDŁA, pytanie do Was.
Zamówiłem XBOXA zbanowanego w sieci czyli przerobiony. Ale gosc nie wie jakim iExtreme, jaki jest sposob aby sie tego dowiedziec gdy xbox przyjdzie? Poza eksperymentowaniem z nagrywaniem gier w roznych iExtreme
Diso help

o wlasnie tam na forum idz co blade pisal tez tam z marcinem jestesmy
