d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev16364656667207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 1 2010 01:43pm
podlaczyc xboxa i sprawdzic tym programem co przerabial
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2010 01:47pm
Quote (m4rc1n3k @ 1 Nov 2010 20:43)
podlaczyc xboxa i sprawdzic tym programem co przerabial


WAT ?
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Nov 1 2010 02:21pm
Quote (Redel @ 1 Nov 2010 20:41)
Znawcy XPUDŁA, pytanie do Was.

Zamówiłem XBOXA zbanowanego w sieci czyli przerobiony. Ale gosc nie wie jakim iExtreme, jaki jest sposob aby sie tego dowiedziec gdy xbox przyjdzie? Poza eksperymentowaniem z nagrywaniem gier w roznych iExtreme
Diso help :(


napisz na tym forum napewno pomoga

http://xboxforum.pl/forum.php
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 1 2010 02:37pm
Quote (marcinmkowski @ 1 Nov 2010 13:42)
Call of Duty Black Ops juz jest chociaz premiera 9listopada :D

tez chce :cry:
ale nie mam przerobionej :(
Quote (xBlade @ 1 Nov 2010 15:12)
poczekam na wersje pl bo aktualnie jest tylko eng ^^ ale podobno grafa i sama gra wymiata :)

bedzie taka kaszana jak z mw2
Quote (Redel @ 1 Nov 2010 15:41)
Znawcy XPUDŁA, pytanie do Was.

Zamówiłem XBOXA zbanowanego w sieci czyli przerobiony. Ale gosc nie wie jakim iExtreme, jaki jest sposob aby sie tego dowiedziec gdy xbox przyjdzie? Poza eksperymentowaniem z nagrywaniem gier w roznych iExtreme
Diso help :(

o wlasnie tam na forum idz co blade pisal tez tam z marcinem jestesmy :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2010 11:34pm
Quote (xBlade @ 1 Nov 2010 21:21)
napisz na tym forum napewno pomoga

http://xboxforum.pl/forum.php


Wbij pierw 20 postow zeby moc zrobic temat -_- Pomozcie mi tutaj
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 2 2010 01:22am
Quote (Patryk1991 @ 1 Nov 2010 22:37)
tez chce :cry:
ale nie mam przerobionej :(

bedzie taka kaszana  jak z mw2

o wlasnie tam na forum idz co blade pisal tez tam z marcinem jestesmy :)


powinni dawac bonusy za werbowanie :<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 2 2010 10:41am
Quote (m4rc1n3k @ 2 Nov 2010 03:22)
powinni dawac bonusy za werbowanie :<


mozna werbowac ale nic nie dajom :(

Quote (Redel @ 2 Nov 2010 01:34)
Wbij pierw 20 postow zeby moc zrobic temat -_- Pomozcie mi tutaj


tam dla swiazakow nie trzbe a miec 20 postow bodajze
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 2 2010 10:52am
Quote (Patryk1991 @ 2 Nov 2010 18:41)
mozna werbowac ale nic nie dajom :(



tam dla swiazakow nie trzbe a miec 20 postow bodajze


Witaj patryku :) w tym tygodniu sprzedaje gry nie grane jusz i mysle ze bd mial kase
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 2 2010 10:54am
Quote (m4rc1n3k @ 2 Nov 2010 12:52)
Witaj patryku :) w tym tygodniu sprzedaje gry nie grane jusz i mysle ze bd mial kase


wkoncu
co sprzedajesz to moze jeszcze zagramy zanim sprzedasz
to we wtorek black ops bedziesz mial ? :D
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 2 2010 10:55am
Quote (Patryk1991 @ 2 Nov 2010 18:54)
wkoncu
co sprzedajesz to moze jeszcze zagramy zanim sprzedasz
to we wtorek black ops bedziesz mial ? :D


niee ;p bo nie wiem czy kupic od razu, bo 10 list impreza :)

sprzedaje splinter cell conviction , cod 5 bo mi nie dziala , sabotur , bf bc 2 , gta espidos
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667207Next
Add Reply New Topic New Poll