d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1636465666798Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Oct 8 2011 12:02pm

ten jest w opór dobry ;D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 8 2011 12:04pm
Quote (kubaba5 @ Oct 8 2011 08:02pm)
http://najbardziej.com/wp-content/gallery/najlepsze-tatuaze-3d/thumbs/thumbs_11.jpg
ten jest w opór dobry ;D


Wykonanie fajne, ale troszkę gimbazowaty motyw.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 8 2011 12:05pm
Quote (Rafalek @ Oct 8 2011 07:04pm)
Wykonanie fajne, ale troszkę gimbazowaty motyw.


gimbazowaty? Zajebisty wlasnie.Koles moglby troche przypakowac, kosmicznie wygladaloby to.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 8 2011 12:07pm
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 8 2011 08:05pm)
gimbazowaty? Zajebisty wlasnie.Koles moglby troche przypakowac, kosmicznie wygladaloby to.


Ta, nie ma to jak 40 letni koleś z wytatuowanym pajonkiem ze spidermana na klacie.
Member
Posts: 6,451
Joined: Oct 10 2010
Gold: 2,142.00
Oct 8 2011 12:08pm
^^
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 8 2011 12:09pm
Quote (Leoncio @ 8 Oct 2011 19:29)
Piękny, troszkę przerobię  i kiedyś sobie podobny pierdolnę.
http://www.tattoodesigns.net/ufiles/blogs/images/biomech2.jpg


zdajesz sobie sprawe, za kilka tysiecy lekkim chujem na to wylozysz?
do tego dochodzi ewentualny wyjazd do porzadnego salonu, z tego co slyszalem w PL najlepsze sa w wawie, poznaniu i krakowie ale nazw salonow nie znam
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 8 2011 12:16pm
Quote (elfisher @ Oct 8 2011 04:56pm)
jak na dwudniowa dziare to zajebiscie szybko ci sie goi. jak ja robilem, to przez tydzien byla czerwona. wkurwia podczas snu prawda? ja tez robilem na przedramieniu i co chwile sie w nocy budzilem :)


nie budzi mnie w nocy, nie boli, nie swedzi, nie byl czerwony nawet przez chwile - ogolnie wszyscy sa zdziwieni ze tak dobrze sie goi o.o

Quote (Prezes @ Oct 8 2011 04:58pm)
jakie wymiary i cena?


8x3 cm - 200 zl

wiadomo ze moglem zrobic "u znajomego" za stowke czy mniej ale wolalem dolozyc i isc jednak do pro salonu.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 8 2011 12:20pm
Quote (Rrrrrrrr @ 8 Oct 2011 20:16)
nie budzi mnie w nocy, nie boli, nie swedzi, nie byl czerwony nawet przez chwile - ogolnie wszyscy sa zdziwieni ze tak dobrze sie goi o.o
8x3 cm - 200 zl
wiadomo ze moglem zrobic "u znajomego" za stowke czy mniej ale wolalem dolozyc i isc jednak do pro salonu.


bo to jest dziwne, moze maja jakies specjalne tusze albo maszynki? cholera wie, ale troche drogo zaplaciles. ja mam tribala od lokcia do nadgarstka i zaplacilem 250zl w salonie. tylko ze mnie przez pierwszy tydzien nakurwialo caly czas, spac w nocy nie moglem bo jak tylko dotknalem reka czegos to sie zaraz budzilem, a smarowanie tego 3 razy dziennie kremem to byly istne tortury, a najlepsze jest to, ze po 2 miesiacach mialem to samo jak poprawialem :)

This post was edited by elfisher on Oct 8 2011 12:21pm
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 8 2011 12:28pm
Quote (elfisher @ Oct 8 2011 06:20pm)
bo to jest dziwne, moze maja jakies specjalne tusze albo maszynki? cholera wie, ale troche drogo zaplaciles. ja mam tribala od lokcia do nadgarstka i zaplacilem 250zl w salonie. tylko ze mnie przez pierwszy tydzien nakurwialo caly czas, spac w nocy nie moglem bo jak tylko dotknalem reka czegos to sie zaraz budzilem, a smarowanie tego 3 razy dziennie kremem to byly istne tortury, a najlepsze jest to, ze po 2 miesiacach mialem to samo jak poprawialem :)


kumpela tez tam robila i zero zaczerwienienia i bolu, moze jednak to kwestia maszynek.

no jak smaruje to po prostu czuc ze skora w tym miejscu jest wrazliwsza [;

no cena dosc wysoka ale jak juz pisalem - jezeli cos zostalo zrobione dobrze i slyszalem dobre opinie to wole doplacic tymbardziej ze wiecej tatuazy w planach nie bede RACZEJ mial
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Oct 8 2011 12:53pm
Quote (Rafalek @ Oct 8 2011 07:07pm)
Ta, nie ma to jak 40 letni koleś z wytatuowanym pajonkiem ze spidermana na klacie.


/facepalm

Bo tatuaze nie moga przedstawiac niczego glupiego, musza byc powazne, w koncu ma sie 40 lat, powazny wiek.
Go Back To Polska Topic List
Prev1636465666798Next
Add Reply New Topic New Poll