Quote (Rrrrrrrr @ 8 Oct 2011 20:16)
nie budzi mnie w nocy, nie boli, nie swedzi, nie byl czerwony nawet przez chwile - ogolnie wszyscy sa zdziwieni ze tak dobrze sie goi o.o
8x3 cm - 200 zl
wiadomo ze moglem zrobic "u znajomego" za stowke czy mniej ale wolalem dolozyc i isc jednak do pro salonu.
bo to jest dziwne, moze maja jakies specjalne tusze albo maszynki? cholera wie, ale troche drogo zaplaciles. ja mam tribala od lokcia do nadgarstka i zaplacilem 250zl w salonie. tylko ze mnie przez pierwszy tydzien nakurwialo caly czas, spac w nocy nie moglem bo jak tylko dotknalem reka czegos to sie zaraz budzilem, a smarowanie tego 3 razy dziennie kremem to byly istne tortury, a najlepsze jest to, ze po 2 miesiacach mialem to samo jak poprawialem
This post was edited by elfisher on Oct 8 2011 12:21pm