Quote (galushg @ Jul 9 2010 07:48am)
Mialem takie same rozpadly sie po pol roku niecalym
Znajdzcie mi zielone Spodenki albo koszulke przynajmniej ale taki jasny zieolny zarowke

Bo w takich butach nie idzie się grać w piłke, czy idzie się po deszczu na łowienie ryb ;x
Moje poprzednie też z Nike, przetrzymały 2 lata, i w sumie nadal są dobre, ale niestety...już za małe.