d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev163646566671249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 04:58pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 09:55pm)
do vexa leci z hraby


polecial mi ohm i lo z hrabiny zeby wyzszy niz vex polecial trzeba miec poprostu farta
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Mar 22 2010 05:08pm
ja juz k... wzialem chorobowe w robocie na tydz bo chce byc uber bogaty i bede blizz nak... jak nikt !
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Mar 22 2010 05:11pm
Quote (whookash @ 23 Mar 2010 00:08)
ja juz k... wzialem chorobowe w robocie na tydz bo chce byc uber bogaty i bede blizz nak... jak nikt !


super!! właśnie ludzi z takim zapałem jak Twój na BN nam trzeba!!!
powodzenia wszystkim z ostrym RŻniĘcieM Diablo2 na ''nowej drodze''
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Mar 22 2010 05:18pm
ile kosztuje mal na nld?

a ja idę spać :) zacznę grać w środę na hc :]
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 05:36pm
wie ktos o ktorej new ld startuje?
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Mar 23 2010 12:41am
Quote (lol112 @ 23 Mar 2010 00:36)
wie ktos o ktorej new ld startuje?


0 17.00 czasu polskiego jest reset do licz sobie do tego min 3h :)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 23 2010 12:48am
moze mi ktos podac stronke na ktorej bedzie zamieszczona informacja o godzinie resetu ?
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Mar 23 2010 12:55am
Quote (zaki @ Mar 23 2010 07:48am)
moze mi ktos podac stronke na ktorej bedzie zamieszczona informacja o godzinie resetu ?


http://forums.battle.net/thread.html?topicId=23766803356&sid=3000
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 23 2010 04:35am
Quote (kondek @ Mar 22 2010 11:18pm)
ile kosztuje mal na nld?

a ja idę spać :) zacznę grać w środę na hc :]


1-2 fg
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 23 2010 05:14am
Zanowane miałem kiedyś konto na d2 z moim fajnym nickiem (całkiem niedawno). Chciałem go zrobić na nowym koncie, lecz pisze że jest zajęty :o
Czy to oznacza, że nigdy już nie zrobie swojego nicku, czy że konto zostanie mi odbanowane po upływie np. miesiąca?
Go Back To Polska Topic List
Prev163646566671249Next
Add Reply New Topic New Poll