Quote (whookash @ 23 Mar 2010 00:08)
ja juz k... wzialem chorobowe w robocie na tydz bo chce byc uber bogaty i bede blizz nak... jak nikt !
super!! właśnie ludzi z takim zapałem jak Twój na BN nam trzeba!!!
powodzenia wszystkim z ostrym RŻniĘcieM Diablo2 na ''nowej drodze''