d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev16364656667523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 16 2010 06:34am
Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 14:20)
ser>wszystko :< im wiecej sera tym danie lepsze, oczywiscie parowki tez sa dobre, lecz ser wygrywa. do gta IV niedlugo powinno sie pojawic dlc, cuz microsoftowi sie skonczyla licencja na exclusive :) wiec mozesz sobie przedluzyc zywotnosc tej gry. co do gier must have, to jesli nie miales ps2 polecam God of War Collection, czyli 1 i 2 podciagniete do hd :)


na razie muszę kasę trzymać na gowa, bc, u2, hr,lbp, ac2 może, więc wiesz ;'D
/e: ide pograć w gta ;D

This post was edited by terazjanabicie on Mar 16 2010 06:35am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 11:00am
Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 13:34)
na razie muszę kasę trzymać na gowa, bc, u2, hr,lbp,  ac2  może, więc wiesz ;'D
/e: ide pograć w gta ;D

dawac w ogole swoje psn id :< wentyl_pl here, jak bedziecie dodawac piszcie, ze z jsp.

This post was edited by fro5tbite on Mar 16 2010 11:01am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 11:01am
double, sry :(

This post was edited by fro5tbite on Mar 16 2010 11:01am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 16 2010 01:58pm
Miałem dzisiaj genialną sytuację w BC2. Jadę czołgiem. Daleko przede mną bunkier do podbicia. Patrzę biegnie jakiś 2 typów. Celuję gdzieś nad nimi, żeby pocisk doleciał. Strzelam. I co? HEADSHOT! :D
Myślałem, że się przekręcę ze śmiechu. Headshot z czołgu i takiej odległości.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 02:21pm
Quote (VolveR @ 16 Mar 2010 20:58)
Miałem dzisiaj genialną sytuację w BC2. Jadę czołgiem. Daleko przede mną bunkier do podbicia. Patrzę biegnie jakiś 2 typów. Celuję gdzieś nad nimi, żeby pocisk doleciał. Strzelam. I co? HEADSHOT! :D
Myślałem, że się przekręcę ze śmiechu. Headshot z czołgu i takiej odległości.

w modern warfare 2 mozna bylo zrobic headshot predatorem, wiec mnie juz nic nie zdziwi :P
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 16 2010 03:30pm
Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 19:00)
dawac w ogole swoje psn id :< wentyl_pl here, jak bedziecie dodawac piszcie, ze z jsp.


@psn: whoatethecookie
huaehue, dzisiaj praktycznie cały dzień z kumplem w pesa maniaczyliśmy i tak się darliśmy, że sąsiadka przyszła czy nic się nie stało, lawl ; D
/e: GOW 3 JUŻ JEST!!!!!!!!!!!!!!!!

This post was edited by terazjanabicie on Mar 16 2010 03:31pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 03:35pm
Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 22:30)
@psn: whoatethecookie
huaehue, dzisiaj praktycznie cały dzień z kumplem w pesa maniaczyliśmy i tak się darliśmy, że sąsiadka przyszła czy nic się nie stało, lawl ; D
/e: GOW 3 JUŻ JEST!!!!!!!!!!!!!!!!

nie, jutro bedzie :< ja bc2 kupuje 1st, a gowa w kwietniu :)
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 16 2010 03:53pm
Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 23:35)
nie, jutro bedzie :< ja bc2 kupuje 1st, a gowa w kwietniu :)


cwaniaczek :<
ja raczej tez w tej kolejnosci ;)
jutro może zamówię już bf ;p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 04:11pm
Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 22:53)
cwaniaczek :<
ja raczej tez w tej kolejnosci ;)
jutro może zamówię już bf ;p

ja sie pewnie udam do saturna, bo jak na market maja wyjatkowo rozsadna cene. 179 za limited edition to nie jest drogo :)
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 16 2010 04:23pm
Quote (fro5tbite @ Mar 17 2010 12:11am)
ja sie pewnie udam do saturna, bo jak na market maja wyjatkowo rozsadna cene. 179 za limited edition to nie jest drogo :)


Owszem niedrogo. Ja dałem 200 zł w lokalnym sklepie. Zwykła edycja chyba. Jakiś kod jest do wykorzystania wprawdzie, ale brak napisu limited edition. Kodu nie wykorzystuję, gdybym miał sprzedawać grę.
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667523Next
Add Reply New Topic New Poll