Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 14:20)
ser>wszystko :< im wiecej sera tym danie lepsze, oczywiscie parowki tez sa dobre, lecz ser wygrywa. do gta IV niedlugo powinno sie pojawic dlc, cuz microsoftowi sie skonczyla licencja na exclusive

wiec mozesz sobie przedluzyc zywotnosc tej gry. co do gier must have, to jesli nie miales ps2 polecam God of War Collection, czyli 1 i 2 podciagniete do hd

na razie muszę kasę trzymać na gowa, bc, u2, hr,lbp, ac2 może, więc wiesz ;'D
/e: ide pograć w gta ;D
This post was edited by terazjanabicie on Mar 16 2010 06:35am