d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev16364656667166Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 18 2010 01:37am
Quote (yaggi @ Jan 17 2010 10:56pm)
odkladanie sie tluszczu , bole sutkow , powiekszanie sie gruczolu itd

stosuje sie je przy dluzszych / ciezszych cyklach zeby przywrocic jadra do normalnej wielkosci / zachowac wielkosc jader - to istotne ze wzgledu na produkcje naturalnego tescia
wiele ludzi mylnie bierze po cyklu , powinno sie jednak brac podczas cyklu - przed braniem clomidu !
stosowanie po cyklu moze przyniesc nieporzadane skutki ze wzgledu na szybki skok tescia jak i estrogenow :)

a teraz uciekam :) jak cos napisz na priv jesli chodzi ci o cos innego :)


co do tescia i przyrostu mięśni
ja czytałem badania przeprowadzone na szczurach
którym usunięto przysadki mózgowe, głodzono ich i poddawano wysiłkowi fizycznemu
a mimo wszystko anabolizm był obecny
duże znaczenie miało stężenie wen-mięśniowego igf`u który jest syntezowany niezależnie od w/w wpływa na niego jedynie intensywność z jaka włókna muszą pracować
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Jan 18 2010 03:00am
Gura.
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 12:50pm
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 18 2010 12:51pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 07:50pm)
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki


130 najwiecej, obecnie mniej, ale /care
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jan 18 2010 12:51pm
Quote (Czarnuch @ 18 Jan 2010 20:50)
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki


i tak dużo jak na start i Twoją wagę,
powoli do przodu i będzie dobrze
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Jan 18 2010 12:52pm
cze koksy ; o
mam pyt takie
od wiosny zamierzam zaczac biegac + cwiczyc w warunkach domowych (jesli nie wystarczy to pojde juz na ta silownie)
cel jest taki zeby fajnie wygladac na wakacje ; D
ile razy w tygodniu powinienem biegac + ile razy w tygodniu cwiczenia zeby to wszystko pogodzic? ; )
mam biegac w te same dni co cwicze czy nie?
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Jan 18 2010 12:52pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 07:50pm)
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZIOM
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 12:53pm
Quote (NOWYUSER2009 @ Jan 18 2010 08:52pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZIOM


ciekawe jak ty wygladales jak zaczynales
Member
Posts: 923
Joined: Apr 20 2009
Gold: 26.46
Warn: 30%
Jan 18 2010 12:54pm
ja se napierdalam codziennie po 100 pompek i jest gites...niedługo dojde do 200 to bede zabijał...
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Jan 18 2010 12:55pm
Quote (terazjanabicie @ 18 Jan 2010 20:52)
cze koksy ; o
mam pyt takie
od wiosny zamierzam zaczac biegac + cwiczyc w warunkach domowych (jesli nie wystarczy to pojde juz na ta silownie)
cel jest taki zeby fajnie wygladac na wakacje ; D
ile razy w tygodniu powinienem biegac + ile razy w tygodniu cwiczenia zeby to wszystko pogodzic? ; )
mam biegac w te same dni co cwicze czy nie?


w gure w gure
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667166Next
Closed New Topic New Poll