d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16364656667220Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 11 2010 12:17am
Quote (eczek @ Feb 11 2010 06:13am)
palisz? rzucałeś?
"silna wola" w przypadku nałogów jest osłabiona
choć w sumie nie wiem co to jest ta silna wola skoro mózg uzależnionego i tak sobie usprawiedliwi np to że  zapalił mimo wcześniejszego postanowienia o rzuceniu

pomóc mogą
środki z nikotyną  załagodzą fizyczne dolegliwości
są jeszcze na receptę leki ale nvm
e:
idę zajarać ^_^


pale i probowalem rzucac i w moim przypadku jakbym sie zmobilizowal i przestal pic to bym rzucil, a ze nie przestane pic bo to jest nie wykonalne to nie rzuce palenia :D
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 11 2010 12:27am
Quote (DnBBoY @ Feb 11 2010 06:17am)
pale i probowalem rzucac i w moim przypadku jakbym sie zmobilizowal i przestal pic to bym rzucil, a ze nie przestane pic bo to jest nie wykonalne to nie rzuce palenia :D


hehe sam podałeś przykład jak nałogowcy tłumaczą sobie swoje zachowanie :D jak by to to tamto

inne popularne są takie
- nie rzucę bo będę nerwowy ( takowy stan drażliwości potrwa może tydzień )
- nie rzucę bo przytyje (tyją tylko ci którzy próbują "wymienić" przyjemność z palenia konsumując nadmierne ilości cukru w tej sytuacji jest zabójczy / brak nikotyny lepszy apetyt, wolniejszy metabolizm)
- nie rzucę bo lubię palić (jak istota która ma tak silną wole życia mimo oczywistej wiedzy o toksyczności palenia lubi się truć?)
- nie rzucę bo i tak zapalę (używając innej substancji ) (nie od dziś wiadomo ze u osób które nadużywają kilku substancji wystarczy jedna żeby uruchomić bieg zdarzeń i finalnie przyjąć wszystkie )

mózg > silna wola ^^
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Feb 11 2010 12:33am
przy rzucaniu palenia proponuje przesiadac sie na coraz slabsze fajki az w koncu zaprzestac :P
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 11 2010 01:54am
a j palę dziennie jednego Djaruma Black albo Specjal a tak poza tym to Lucky Striki niebieskie albo marlboro 100 lajty tudzież Davidoffy lajty ;o
Member
Posts: 8,086
Joined: Jul 9 2006
Gold: 1,210.00
Feb 11 2010 03:55am
Quote (DnBBoY @ Feb 11 2010 08:17am)
pale i probowalem rzucac i w moim przypadku jakbym sie zmobilizowal i przestal pic to bym rzucil, a ze nie przestane pic bo to jest nie wykonalne to nie rzuce palenia :D


Racja funio nie ma opcji :).
Na cyprze west silver miata wszystkie inne!
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2010 04:26am
Cytujac dresiarskie kurwy z firmy jp
Quote
jeden buch z fajki wodnej odmula
wiec zaprzestan papierosy palic
czemu nie chcesz jarac skuna z fajki
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 11 2010 05:44am
Quote (Matt1910Widzew @ Oct 6 2009 09:29pm)
ja też nie paliłem i jestem zajebisty ;d


i ja tez nie paleee :o
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Feb 11 2010 05:49am
Quote (DnBBoY @ Feb 11 2010 07:07am)
to gowno daje m8.. do rzucenia palenia potrzebna jest silna wola

Do rzucenia mogłaby zmusić mnie jedynie kobieta.
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 11 2010 06:14am
Mnie może zmusić do rzucenia tylko podwyżka cen.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 11 2010 06:17am
sprzedam fajki tanio!

Quote (Sajmon180 @ Feb 11 2010 12:14pm)
Mnie może zmusić do rzucenia tylko podwyżka cen.



od 1 marca ma byc niby :D

This post was edited by skwarek on Feb 11 2010 06:17am
Go Back To Polska Topic List
Prev16364656667220Next
Add Reply New Topic New Poll