I mam takie lekkie hantelki, może coś z nimi porobić, tylko nigdy mi się nie chcę ich z szafy wyciągać. Drążek też jest.
No to faf masz cos na start w sumie żeby sie fajnie wyrzeźbić to masz wszystko 😅 Ja nie mam drążka ale mam 2 kantowki 10x10cm x 4m to utne, zabetonuje, zrobię w kantowkach otwory do tego jakas rurka coby sie dobrze ja trzymało i elo chwila roboty 😋
This post was edited by Mis_nom on Jul 27 2025 09:47am