d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1635636637638639717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jan 10 2023 12:12pm
dla mnie takie anime to powiew swiezosci wiec ciezko mi wystawic racjonalna ocene po tych wszystkich isekaiach i romansach
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 10 2023 01:27pm
Quote (Majonez @ Jan 10 2023 05:58pm)
Jak oceniacie cyberpunka anime? W skali 1-10.


9/10
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 12 2023 02:28pm
skonczylem sezon 1 mega dobrze wchodzi, fajnie tak cos obejrzec na raz, ostatnio jedyne co ogladam to premierowe anime i jeden odcinek na tydzien to niesmieszny zart
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 12 2023 02:46pm
Quote (firstmurloc @ Jul 25 2022 03:42am)
haha tez jeszcze nie ogladalem, teraz koncze hero academie i szczerze to jest mega dojebane

odpalilem to z nudów bo nie moglem spac, a obejrzalem juz 80 odcinkow i jest tylko lepiej xD, lubie jak są giga emocje podczas walk i tutaj pare razy ogladałem niezle podjarany :D


Tez odpalam :P
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 14 2023 10:58am
NIEEEEEEEEEE KURWA

jebane wbijam. obejrzalem pierwszy sezon, obejrzałem drugi i myśle, głowa spokojna wszystko spoko jeszcze trzeci został.

klikam kurwa najedzony w pelni szczescia zeby odpalic s3. a tu chuj, nie wiadomo kiedy odcinki.

Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 14 2023 11:00am
Quote (firstmurloc @ Jan 14 2023 05:58pm)
NIEEEEEEEEEE KURWA

jebane wbijam. obejrzalem pierwszy sezon, obejrzałem drugi i myśle, głowa spokojna wszystko spoko jeszcze trzeci został.

klikam kurwa najedzony w pelni szczescia zeby odpalic s3. a tu chuj, nie wiadomo kiedy odcinki.

https://i.imgur.com/w5KDpHc.png


nie wiem kurwa moze mange poczytam. zajebisty ten slime a chuj wie kiedy s3
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jan 14 2023 11:13am
Quote (firstmurloc @ Jan 14 2023 06:00pm)
nie wiem kurwa moze mange poczytam. zajebisty ten slime a chuj wie kiedy s3


Mnie najbardziej ciekawi postać hinaty i czy będzie op w chuj
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 14 2023 11:37am
Quote (Thelema @ Jan 14 2023 06:13pm)
Mnie najbardziej ciekawi postać hinaty i czy będzie op w chuj


mnie ciekawi ten demon przyzwany noir "czarny" bo typek sie wydaje w chuj op nawet ten krol demonow czerwony cos o nim gadal, a typ sluzy dla mc. nie podoba mi sie ze go wyslali na to rozpierdolenie kraju, bo bym go z checia zobaczyl jak rozpierdala oponentow
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 14 2023 11:38am
Quote (Thelema @ Jan 14 2023 06:13pm)
Mnie najbardziej ciekawi postać hinaty i czy będzie op w chuj


silna ta hinata sie wydawala ale po ewolucji w demon kinga chyba na pizde by dostała od rimuru, tez ten gostek z gildii mnie ciekawi skurwysynek
Member
Posts: 37,064
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jan 15 2023 03:33pm
Zacząłem guilty crown. 4 odcinki za mną, zapowiada się spoko
Go Back To Polska Topic List
Prev1635636637638639717Next
Add Reply New Topic New Poll