d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1635636637638639664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,408
Joined: Feb 13 2009
Gold: 10.00
Warn: 30%
Jan 25 2010 11:32am
/profile/20621430/gallery/40

o kurwa ; DDDD
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jan 25 2010 11:48am
Quote (DuzeHa @ Jan 25 2010 06:32pm)
/profile/20621430/gallery/40

o kurwa ; DDDD


reszta galerii to zdjecia typu "piwo, moje paliwo", albo "zwolennicy kawy - wpisywac się"

Wiek: 12 lat, ez
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jan 25 2010 12:04pm
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Jan 25 2010 01:12pm
Quote (DuzeHa @ Jan 25 2010 06:32pm)
/profile/20621430/gallery/40

o kurwa ; DDDD


HAHAHAHAHA KURWA UMIERAM :DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jan 25 2010 01:13pm
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Jan 25 2010 01:58pm
Quote (Madrista @ 25 Jan 2010 20:13)
http://www.youtube.com/watch?v=9p1FQyQmLok


genialne ;D
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 25 2010 02:22pm
Quote (DuzeHa @ Jan 25 2010 05:32pm)
/profile/20621430/gallery/40

o kurwa ; DDDD


Matko ; DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,081
Joined: Nov 29 2009
Gold: 127.00
Jan 25 2010 03:42pm
Quote (DuzeHa @ Jan 25 2010 06:32pm)
/profile/20621430/gallery/40

o kurwa ; DDDD




fix'd
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,958.09
Jan 25 2010 05:20pm
pewnie old, ale wyjebaane na to mam ;)

Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację.
Podszedł do gościa z rybami i mówi:
- Oj, jaka piękna, duża ryba!
Sprzedawca na to:
- Pięknego skurwiela złapałem, co?
Ksiądz się obruszył:
- Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd!
Sprzedawca wyjaśnia:
- Ale proszę księdza - skurwiel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg.
- Aaa no to w porządku. Poproszę tego skurwiela. Przygotuję go na kolację z biskupem.
Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej.
Zakonnica:
- O jaka piękna duża ryba.
A ksiądz na to:
- Ładnego skurwiela kupiłem, co?
Zakonnica:
- Ale co ksiądz - takie słownictwo?
A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne, płoć czy szczupak.
- Aaaa. to rozumiem.
Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała skurwiela na kolację z biskupem.
Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka.
- O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka.
Siostra na to:
- Piękny skurwiel, prawda?
- Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka.
A siostra, że ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin.
Siostra kazała przygotować skurwiela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę.
Ksiądz biskup:
- Jaka piękna, duża ryba!
Na to proboszcz:
To ja tego skurwiela znalazłem i kupiłem.
Odzywa się zakonnica:
- A ja tego skurwiela skrobałam.
Na to włącza się kucharka:
- A ja tego skurwiela usmażyłam i przyrządziłam.
Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi:
- Kurwa, widzę, że tu sami swoi!
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Jan 25 2010 06:49pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1635636637638639664Next
Closed New Topic New Poll