☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev
1
634
635
636
637
638
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 131201
Replies: 7169
Track Topic
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#6351
Jan 10 2023 09:52am
vinland saga s2 out
tx0
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#6352
Jan 10 2023 10:01am
Quote (firstmurloc @ Jan 10 2023 04:52pm)
vinland saga s2 out
wez kurwa teraz czekaj az wyjda wszystkie odcinki
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#6353
Jan 10 2023 10:16am
Quote (Thelema @ Jan 10 2023 05:01pm)
wez kurwa teraz czekaj az wyjda wszystkie odcinki
o kurwa to tylko jeden wypuscili
nieee no to po chuju takie ogladanie
tx0
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#6354
Jan 10 2023 10:22am
Quote (firstmurloc @ Jan 10 2023 05:16pm)
o kurwa to tylko jeden wypuscili
nieee no to po chuju takie ogladanie
to nie cyberpunk niestety, jeden odcinek na tydzien i chuj
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#6355
Jan 10 2023 10:41am
Quote (Thelema @ Jan 10 2023 05:22pm)
to nie cyberpunk niestety, jeden odcinek na tydzien i chuj
zaczalem za to ogladac reincarnated as a slime czy chuj wie jak sie nazywa, 3 odcinki i przyjemne mega xd
tx0
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#6356
Jan 10 2023 10:56am
Quote (firstmurloc @ Jan 10 2023 05:41pm)
zaczalem za to ogladac reincarnated as a slime czy chuj wie jak sie nazywa, 3 odcinki i przyjemne mega xd
im dalej tym lepiej. ja teraz najbardziej czekam na nowy sezon dungeon ni deai bo zapowiada sie zajebiscie jesli chodzi o fabule
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#6357
Jan 10 2023 10:58am
Jak oceniacie cyberpunka anime? W skali 1-10.
tx0
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#6358
Jan 10 2023 11:01am
Quote (Majonez @ Jan 10 2023 05:58pm)
Jak oceniacie cyberpunka anime? W skali 1-10.
mati/10 warto obejrzec
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#6359
Jan 10 2023 11:02am
Quote (Thelema @ 10 Jan 2023 18:01)
mati/10 warto obejrzec
Ja juz obejrzalem i teraz chce poznac opinie innych weebow.
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#6360
Jan 10 2023 11:20am
Quote (Majonez @ Jan 10 2023 05:58pm)
Jak oceniacie cyberpunka anime? W skali 1-10.
fabula dosc prostolinijna, glowny bohater tez calkiem schematyczny ale klimat cyberpunkowy mega dobrze siadł.
takie 8/10 na 2 razy obejrzalem
btw
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
634
635
636
637
638
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact