d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1632633634635636717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 29 2022 05:59pm
Quote (Last_Hope @ 30 Dec 2022 00:49)
Ogladam znowu koncowke 2 sezonu Tokyo Ghoul


To anime jest takie dobre do 2 sezonu, a potem taki gniot, że aż mi przykro

Chainsaw man, o kurrr jakie to dobre
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 29 2022 06:01pm
Quote (hef @ Dec 30 2022 12:59am)
To anime jest takie dobre do 2 sezonu, a potem taki gniot, że aż mi przykro

Chainsaw man, o kurrr jakie to dobre


Sa 3 sezony tylko, prawda?

Mi sie cale podobalo. 3 najslabszy, ale pierwsze 2 kozak + fajna muzyka.

This post was edited by Last_Hope on Dec 29 2022 06:15pm
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 30 2022 04:15am
Quote (Last_Hope @ 30 Dec 2022 01:01)
Sa 3 sezony tylko, prawda?

Mi sie cale podobalo. 3 najslabszy, ale pierwsze 2 kozak + fajna muzyka.


Chyba 4 sezony, ale nie jestem pewien. Pierwsze dwa są dobre, niestety kolejne zabijają to anime
Member
Posts: 60
Joined: Aug 14 2011
Gold: 10.00
Dec 30 2022 02:15pm
Quote (hef @ Dec 30 2022 12:59am)
To anime jest takie dobre do 2 sezonu, a potem taki gniot, że aż mi przykro

Chainsaw man, o kurrr jakie to dobre


Chainsaw man kozak, ale manga o wiele lepsza wg mnie, a tokyo ghoul... no coz szkoda bo zapowiadalo sie zacnie
Member
Posts: 19,532
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Dec 30 2022 06:13pm
Quote (firstmurloc @ 19 Dec 2022 05:18)
love flops

rimuru tempest


kiedy ja to odpale chyba w grobie albo jak sie poe znudzi ;pp


love flops to nie wiem, ale wiem że jeden teraflop to trylion obliczeń na sekundę
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 30 2022 07:34pm
Quote (Kupcia @ Dec 31 2022 01:13am)
love flops to nie wiem, ale wiem że jeden teraflop to trylion obliczeń na sekundę


ta a ile to 9*7 jak taki jestes mistrz obliczen
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Dec 30 2022 07:39pm
Rimuru must watch jak lubisz isekaie. Ja właśnie skończyłem czeinsawa i było git chodź dupy nie urwało
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 30 2022 09:06pm
Quote (Thelema @ Dec 31 2022 02:39am)
Rimuru must watch jak lubisz isekaie. Ja właśnie skończyłem czeinsawa i było git chodź dupy nie urwało


noo ogladam teraz Eminence in shadow i kurwa jak mi to wchodzi a chyba sie zalicza do isekai wiec raczej odpale tez rimuru

a csm mi sie nie spodobalo ale kiedys pewnie dokoncze, duzy hype mialemna poczatku a ostatecznie mi mega srednio weszlo

This post was edited by firstmurloc on Dec 30 2022 09:10pm
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 30 2022 09:09pm
Quote (firstmurloc @ Dec 9 2022 05:05pm)
moja lista najblizsza;
tower of god

steinsgate - zaczalem, spoko

shadow garden eminence in the shadow - zaczalem, spoko

sword of the stranger

lookism anime

oba co zaczalem moge smialo polecic, a reszta nwm

odpale tego sworda na test zaraz




eminence in the shadow giga dojebane 1 odcinek jest slaby ale no nie polecam zaczynać od drugiego. reszta totalny top imo.

tower of god tez obejrzany i tez mega siadlo, ciekawe kiedy nowy sezon

btw szczesliwego nowego roku weeby. w tym roku czeka nas wiele premier ^^
vinland saga
solo leveling
aot
cote s3

i pewnie sporo innych gg
Member
Posts: 19,532
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Dec 30 2022 11:16pm
Quote (firstmurloc @ 31 Dec 2022 02:34)
ta a ile to 9*7 jak taki jestes mistrz obliczen




B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1632633634635636717Next
Add Reply New Topic New Poll