nawet spoko ten steins gate, obejrzalem 15 ep narazie, tak max 3 na raz moge odpalic, bo styl mi troche nie siedzi, 2 odcinki komiczne duzo sie nie dzieje, a potem przeskok w totalny rozpierdol.
obejrze ten s1 i zobaczymy czy odpale drugi. duzo opinii slyszalem ze to najlepsze anime jakie wyszlo, moze sie jeszcze rozkręci, albo poprostu nie moj klimat. narazie takie 6/10.

jeszcze nie widzialem femboya w anime