Quote (Bart3k @ 26 Feb 2015 17:57)
ta dojebalem :D
na swoim normalnym koncie z bnet mam wszystko dobrze ustawione, a tutaj byle jak szybko zalozylem oby sie na bete zapisac :D
tylko, ze na mainie hotsa nie dostalem xd
ehh, co lol robi z ludzmi....
Quote (hehehehehe @ 26 Feb 2015 23:27)
imo tassadar z leeching plasma i tankiem co ma stuna wygrywa gre
wyscigowiec tassadar>>>>>>
https://www.youtube.com/watch?v=x0hKS96dwa4This post was edited by Xploosiv on Feb 27 2015 02:35am