☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev
1
62
63
64
65
66
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 167750
Replies: 14721
Track Topic
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#631
Aug 9 2013 01:43am
ostrzezenie za pirotechnike jezykowa w lidze legend jak ja nawet nie flejmilem ostatnio
Saskey
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold
:
0.10
Warn: 50%
#632
Aug 9 2013 01:45am
Quote (luksus @ Aug 9 2013 09:42am)
on gra chyba
nie wiem, przecież x razy pisał że może komuś dać konto żeby wbił mu tego gV
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#633
Aug 9 2013 01:45am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 09:45am)
nie wiem, przecież x razy pisał że może komuś dać konto żeby wbił mu tego gV
ja nie chce pozyczac
Saskey
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold
:
0.10
Warn: 50%
#634
Aug 9 2013 01:48am
Quote (luksus @ Aug 9 2013 09:45am)
ja nie chce pozyczac
ahh, myślałem że jakiegoś bana dostałeś i tak o, na czyimś koncie chcesz pograć
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#635
Aug 9 2013 02:10am
zALC
, moze ty cos ciekawego powiesz?
zALC
Member
Posts: 40,968
Joined: Dec 11 2007
Gold
:
35,152.89
#636
Aug 9 2013 02:16am
Quote (luksus @ Aug 9 2013 08:10am)
zALC
, moze ty cos ciekawego powiesz?
w jakiej sprawie Panie luksusie?
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#637
Aug 9 2013 02:27am
Quote (luksus @ 9 Aug 2013 10:10)
zALC
, moze ty cos ciekawego powiesz?
Kogo masz w sigu?
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#638
Aug 9 2013 03:09am
@up
KTUREGO SIGA MAS ZNA MYSLI
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#639
Aug 9 2013 03:22am
Quote (luksus @ 9 Aug 2013 11:09)
@up
KTUREGO SIGA MAS ZNA MYSLI
http://www.youtube.com/watch?v=GUuXwrSwRF4
Tego z czarno - bialym panem z papierosem.
raiderpl
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold
:
986.14
#640
Aug 9 2013 05:16am
czemu ludzie w silver/gold/bronze graja na supporcie prawie wylacznie volibearem / nidalee? xd
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact