Quote (c9h13n @ May 21 2013 10:02pm)
bylo jakies info odnosnie ah, oprocz tego ze pracuja zeby wlaczyc jak najszybciej?
yup
nie maja ETA, ale na pewno nie bedzie online przed 23.05.2013
Quote (Lander @ May 22 2013 09:11am)
ależ mnie to wkurwia, nawet z pajęczej krulewny te jebane necki dostaje QQ
lawl,dlatego chodze tylko karrundax/spellplague