d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1626364656686Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 21 2013 07:57am
mi oddacie bo musze maga dociagnac ok
Member
Posts: 116
Joined: Aug 24 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2013 02:02pm
bylo jakies info odnosnie ah, oprocz tego ze pracuja zeby wlaczyc jak najszybciej?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 22 2013 01:11am
ależ mnie to wkurwia, nawet z pajęczej krulewny te jebane necki dostaje QQ
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 22 2013 02:20am
Quote (c9h13n @ May 21 2013 10:02pm)
bylo jakies info odnosnie ah, oprocz tego ze pracuja zeby wlaczyc jak najszybciej?


yup
nie maja ETA, ale na pewno nie bedzie online przed 23.05.2013

Quote (Lander @ May 22 2013 09:11am)
ależ mnie to wkurwia, nawet z pajęczej krulewny te jebane necki dostaje QQ


lawl,dlatego chodze tylko karrundax/spellplague
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 22 2013 02:43am
Quote (Unsatiable @ May 22 2013 10:20am)
yup
nie maja ETA, ale na pewno nie bedzie online przed 23.05.2013



lawl,dlatego chodze tylko karrundax/spellplague


z pugiem sie nie da :D
Jakas miedzynarodowo gildie ogarne sobie
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 22 2013 02:44am
Quote (Lander @ May 22 2013 09:43am)
z pugiem sie nie da :D
Jakas miedzynarodowo gildie ogarne sobie


Nie graj w to guwno, ucz sie baz danych!!!
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 22 2013 02:52am
Quote (TardekTJK @ May 22 2013 10:44am)
Nie graj w to guwno, ucz sie baz danych!!!


na razie męcze kurwa przetwarzanie obrazów bo gówniane sprawka musze robic QQ

Pierwszy raz z pirata mi wyskoczylo cos innego niz neck albo shield, szkoda ze akurat rekawiczki ktore sa w chuj tanie
Member
Posts: 116
Joined: Aug 24 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2013 05:11am
Quote (Unsatiable @ May 22 2013 10:20am)
yup
nie maja ETA, ale na pewno nie bedzie online przed 23.05.2013



lawl,dlatego chodze tylko karrundax/spellplague



to lataj ze mna na FH lol
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 22 2013 06:16am
Quote (Lander @ May 22 2013 08:43am)
z pugiem sie nie da :D
Jakas miedzynarodowo gildie ogarne sobie


jasne, że się da, piszesz na zonie LF DC for SP/Kara T2 9.5+, invujesz dwóch, potem jednego maga, 2 rogali i czyścisz wszystko w pół godziny.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 22 2013 10:42am
jakub15 czyżbyś quitował?
Go Back To Polska Topic List
Prev1626364656686Next
Add Reply New Topic New Poll