☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
62
63
64
65
66
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29731
Replies: 1157
Track Topic
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#631
Nov 27 2012 11:37am
Quote (miton84 @ Nov 27 2012 05:36pm)
http://i47.tinypic.com/30bcuiv.jpg
wczorajszy drop
Szkoda, ze nie maja jakiegos @resa:(
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#632
Nov 27 2012 12:23pm
Quote (miton84 @ 27 Nov 2012 18:36)
http://i47.tinypic.com/30bcuiv.jpg
wczorajszy drop
bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]
eGzO_o
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold
:
3.00
#633
Nov 27 2012 12:49pm
Quote (iRetwe @ 27 Nov 2012 19:23)
bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]
nie mędrkuj mi tu, tylko nakurwiaj!
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#634
Nov 27 2012 12:49pm
Quote (iRetwe @ 27 Nov 2012 20:23)
bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]
jest przeciez cc - 7.5%
brakuje resow tylko
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#635
Nov 27 2012 04:19pm
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#636
Nov 27 2012 04:23pm
Quote (2007 @ 28 Nov 2012 00:19)
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?
sam sobie zadaje to pytanie ^^
trzeba mieć chyba kozacka postac zeby nie zdechnąć
Alyx
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
893.10
#637
Nov 27 2012 04:29pm
Quote (2007 @ 28 Nov 2012 00:19)
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?
egzo robil
PYZA
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold
:
79.00
#638
Nov 28 2012 06:42am
Quote (Alyx @ Nov 28 2012 01:29am)
egzo robil
ten pan z ,,no life'' alkaizer robil , robil i umarł 58 lvl paragon :*}
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#639
Nov 28 2012 12:38pm
ding
eGzO_o
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold
:
3.00
#640
Nov 28 2012 02:19pm
Jak Alyx napisał. Ja śmigałem trochę od mp 3 do 5, w sumie wydropiłem 3 ringi. 3 idzie na miękko, przy 5 trzeba mieć już bardziej ogarnięte pt, głownie pod wzlędem dpsu. Tak średnio 70, a najlepiej koło 80 na łeb, żeby się nie spinać i było w miare komfortowo - oczywiście też jest to uzależnione od klas, które biorą udział.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact