d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16263646566116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2012 11:37am
Quote (miton84 @ Nov 27 2012 05:36pm)
http://i47.tinypic.com/30bcuiv.jpg
wczorajszy drop


Szkoda, ze nie maja jakiegos @resa:(
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2012 12:23pm
Quote (miton84 @ 27 Nov 2012 18:36)
http://i47.tinypic.com/30bcuiv.jpg
wczorajszy drop


bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 27 2012 12:49pm
Quote (iRetwe @ 27 Nov 2012 19:23)
bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]


nie mędrkuj mi tu, tylko nakurwiaj!
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 27 2012 12:49pm
Quote (iRetwe @ 27 Nov 2012 20:23)
bardzo ładne, brakuje w nich szansy na crita/crit dmg ale ogolnie uzywalne ;]


jest przeciez cc - 7.5%
brakuje resow tylko
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 27 2012 04:19pm
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 27 2012 04:23pm
Quote (2007 @ 28 Nov 2012 00:19)
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?


sam sobie zadaje to pytanie ^^
trzeba mieć chyba kozacka postac zeby nie zdechnąć
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 27 2012 04:29pm
Quote (2007 @ 28 Nov 2012 00:19)
Tak się zastanawiałem - ktoś z pl sekcji robił/przeżył ubera? Jeśli tak, to na jakim mp?


egzo robil :P
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Nov 28 2012 06:42am
Quote (Alyx @ Nov 28 2012 01:29am)
egzo robil :P


ten pan z ,,no life'' alkaizer robil , robil i umarł 58 lvl paragon :*}
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 28 2012 12:38pm

ding
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 28 2012 02:19pm
Jak Alyx napisał. Ja śmigałem trochę od mp 3 do 5, w sumie wydropiłem 3 ringi. 3 idzie na miękko, przy 5 trzeba mieć już bardziej ogarnięte pt, głownie pod wzlędem dpsu. Tak średnio 70, a najlepiej koło 80 na łeb, żeby się nie spinać i było w miare komfortowo - oczywiście też jest to uzależnione od klas, które biorą udział.
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566116Next
Add Reply New Topic New Poll