☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
62
63
64
65
66
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 551843
Replies: 40291
Track Topic
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#631
Sep 18 2011 04:06am
Jak sie gra orianna po nerfie?
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#632
Sep 18 2011 04:49am
Quote (BoNu5eK @ Sep 18 2011 11:41am)
po najebanemu nie ma co grac 1-9-x 2-8-x wstyd mi za to
moize to nie wina bycia najebanym
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#633
Sep 18 2011 05:20am
Quote (Dreedeq @ Sep 18 2011 12:06pm)
Jak sie gra orianna po nerfie?
Nerf wydaje się być nieodczuwalny - jak ogarniasz oriannę, to nerf nie sprawia żadnego problemu.
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#634
Sep 18 2011 05:22am
Zastanawiam się kogo odblokować teraz: talon, riven, brand czy orianna.
Ekstaza
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold
:
5.00
Warn: 30%
#635
Sep 18 2011 05:26am
a kolejnym hitem sezonu jest caitlyn na 4 pary butow i doran ringa, tak.
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#636
Sep 18 2011 05:38am
Quote (Dreedeq @ Sep 18 2011 11:22am)
Zastanawiam się kogo odblokować teraz: talon, riven, brand czy orianna.
Imo Talon, odblokuj sobie to co sprawia Ci najwiecej funu.
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#637
Sep 18 2011 05:40am
Quote (Dreedeq @ Sep 18 2011 01:22pm)
Zastanawiam się kogo odblokować teraz: talon, riven, brand czy orianna.
Brand.
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#638
Sep 18 2011 05:43am
Quote (Dreedeq @ Sep 18 2011 01:22pm)
Zastanawiam się kogo odblokować teraz: talon, riven, brand czy orianna.
polecam cass albo orianne, 2 postacie które dają najwięcej frajdy z grania
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#639
Sep 18 2011 07:06am
Quote (dawid9400 @ Sep 18 2011 01:38pm)
Imo Talon, odblokuj sobie to co sprawia Ci najwiecej funu.
dla ciebie granie turretami sprawia największą frajdę
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#640
Sep 18 2011 07:15am
ale ten nocturne to jest kozak 19-4-11 i 19-12-17 a gralem nim dzis 1 raz
a teraz gralem z Nocturnem co nie umial ulti ogarnac robil tylko darkness ;D
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact