d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev162636465661961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2011 05:00pm
Quote (krss @ 2 Nov 2011 00:57)
No to Dexter czy Fringe :/


Zalezy co wolisz.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 1 2011 05:04pm
Quote (zYwi3c @ Nov 2 2011 01:00am)
Zalezy co wolisz.


Dobra, juz postanowione. Katuje Dextera dzisiaj : o
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 1 2011 05:07pm
Quote (zYwi3c @ Nov 1 2011 11:57pm)
Zapomniales o najbardziej epickim serialu jaki atm jest -> FRINGE


Nie widziałem, może się skuszę
Quote (krss @ Nov 1 2011 11:57pm)
No to Dexter czy Fringe :/


Dex
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 1 2011 06:17pm
Quote (Leothyr @ Nov 2 2011 01:07am)
Nie widziałem, może się skuszę


Dex


Nie chcialo mi sie sciagac, wiec lece dalej Friday Night Lights, boze, to jest zbyt epickie :wub:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2011 06:18pm
Quote (krss @ 2 Nov 2011 02:17)
Nie chcialo mi sie sciagac, wiec lece dalej Friday Night Lights, boze, to jest zbyt epickie :wub:


1, 2, 4 i 5ty sezon najlepsze <3
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 1 2011 06:24pm
Quote (zYwi3c @ Nov 2 2011 02:18am)
1, 2, 4 i 5ty sezon najlepsze <3


S01E07 here, nie miałem czasu żeby oglądać, więc odstawiłem, bo nie oglądać jednocześnie zajmując się, myśląc o czymś innym, można powiedzieć, że delektuję się każdym odcinkiem <3
No i w międzyczasie ściągam Dextera. Widziałem trailery Fringe, czytałem recenzje, jeżeli będzie takie jak sobie wyobrażam, może to być jeden z moich ulubionych seriali ;D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2011 06:58pm
Quote (krss @ 2 Nov 2011 02:24)
S01E07 here, nie miałem czasu żeby oglądać, więc odstawiłem, bo nie oglądać jednocześnie zajmując się, myśląc o czymś innym, można powiedzieć, że delektuję się każdym odcinkiem <3
No i w międzyczasie ściągam Dextera. Widziałem trailery Fringe, czytałem recenzje, jeżeli będzie takie jak sobie wyobrażam, może to być jeden z moich ulubionych seriali ;D


Friday Night Lights, obejrzalem w 5 dni :D po 1 sezonei na dzien, akurat 2 tyg wolnego bylo od uczelni wiec szybko poszlo... Zajebisty serial
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 1 2011 09:27pm
Quote (zYwi3c @ Nov 2 2011 12:57am)
Zapomniales o najbardziej epickim serialu jaki atm jest -> FRINGE


To chyba Doctor Who nie oglądałeś:<
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 2 2011 12:01pm
jeden z najgorszych odcinkow housa jakie powstaly, wątpie zebym obejrzal aktualny sezon do konca, mogl sie serial skonczyc na poprzednim
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Nov 2 2011 12:05pm
Ta chinka czy inny kurwa wietnamczyk jest najbardziej irytujaca postacia jaka zagoscila w tym serialu przez 8 sezonow.
Z kunsztem aktorskim na poziomie bracia Mroczkow.

This post was edited by Ultrasonic on Nov 2 2011 12:06pm
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465661961Next
Add Reply New Topic New Poll