d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev16263646566805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 08:46am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 15:52)
Mam pytanko. Działo samobieżne przeważnie stoi w bazie??


No raczej tak. Albo blisko bazy w krzakach schowane :D
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 16:41)
i drugie pytanie, ktory waszym zdaniem wybrac:

1. Usa: Czołg Średni M2 Medium Tank
2. Ger: Czolg lekki pzkpfw 38 T
3. Niszczyciel czolgow Marder II
4. ZSRR: zolg lekki t-46


2 i 3 łączą się ze sobą :] Cóż z 2 idziesz w Hetzera.
1. Lecisz w US HT lub ewentualnie przy m3 lee możesz pójść w MT.
4. Idziesz w HT, a potem możesz pójść w arty :D
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 19 2011 08:47am
kiedy wejdo czołgi brytyjskie i francuskie?
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 08:48am
Quote (kacperq @ 19 Apr 2011 16:47)
kiedy wejdo czołgi brytyjskie i francuskie?


Chuj to wie.
Francuskie może końcem tego roku, ale wątpię. Są ważniejsze sprawy niż nowe czołgi.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 08:49am
Quote (kacperq @ 19 Apr 2011 16:47)
kiedy wejdo czołgi brytyjskie i francuskie?


lepiej polskie
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 19 2011 08:49am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 19 2011 03:49pm)
lepiej polskie


rudy :wub:
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 08:50am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 14:48)
Chuj to wie.
Francuskie może końcem tego roku, ale wątpię. Są ważniejsze sprawy niż nowe czołgi.


No dobra ale ktory lepiej wybrac? :)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 19 2011 08:50am
Quote (Yugi @ Apr 19 2011 02:49pm)
rudy :wub:


to był rosyjski t-34
elo
który niedługo zakupie
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 08:51am
Quote (Yugi @ 19 Apr 2011 16:49)
rudy :wub:


rudy jest ruski t-34 :<
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 08:51am
Quote (Yugi @ 19 Apr 2011 16:49)
rudy :wub:


Nic innego jak ruski T-34, a potem T-34-85.

Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 16:50)
No dobra ale ktory lepiej wybrac? :)


Zależy w co chcesz iść.

EDIT: zaraz 9k post :D

This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 08:52am
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 19 2011 08:52am
Quote (kacperq @ 19 Apr 2011 16:50)
to był rosyjski t-34
elo
który niedługo zakupie


T34/85 Tier VI gwoli ścisłości.
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566805Next
Add Reply New Topic New Poll