Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 15:52)
Mam pytanko. Działo samobieżne przeważnie stoi w bazie??
No raczej tak. Albo blisko bazy w krzakach schowane

Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 16:41)
i drugie pytanie, ktory waszym zdaniem wybrac:
1. Usa: Czołg Średni M2 Medium Tank
2. Ger: Czolg lekki pzkpfw 38 T
3. Niszczyciel czolgow Marder II
4. ZSRR: zolg lekki t-46
2 i 3 łączą się ze sobą :] Cóż z 2 idziesz w Hetzera.
1. Lecisz w US HT lub ewentualnie przy m3 lee możesz pójść w MT.
4. Idziesz w HT, a potem możesz pójść w arty
