☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
62
63
64
65
66
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43753
Replies: 2055
Track Topic
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#631
May 11 2011 04:37pm
Flux op nerf this shit.
This post was edited by Saygon on May 11 2011 04:37pm
Fatal_Error
Member
Posts: 1,255
Joined: Jan 6 2010
Gold
:
0.51
Warn: 10%
#632
May 12 2011 12:39pm
Jak to jest z tym trialem? Można grać ile się chce na nierankingowych, czy jest jakiś limit?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#633
May 12 2011 12:39pm
Quote (Fatal_Error @ 12 May 2011 20:39)
Jak to jest z tym trialem? Można grać ile się chce na nierankingowych, czy jest jakiś limit?
10 nonrankedowych gier. Triali mozna nakurwiac w opor.
Fatal_Error
Member
Posts: 1,255
Joined: Jan 6 2010
Gold
:
0.51
Warn: 10%
#634
May 12 2011 12:40pm
Quote (Saygon @ May 12 2011 07:39pm)
Triali mozna nakurwiac w opor.
tzn kont sobie moge zakładać ile chcę?
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#635
May 12 2011 12:44pm
Quote (Fatal_Error @ 12 May 2011 20:40)
tzn kont sobie moge zakładać ile chcę?
tak ale kazde konczy sie po 10 meczach
rogufka_fajny_mis
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#636
May 12 2011 12:50pm
mam acc ale brat hasła zapomnial
Fatal_Error
Member
Posts: 1,255
Joined: Jan 6 2010
Gold
:
0.51
Warn: 10%
#637
May 12 2011 12:55pm
Quote (lszcz @ May 12 2011 07:44pm)
tak ale kazde konczy sie po 10 meczach
kthxbai
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#638
May 12 2011 01:34pm
jest tu jakis nub co by zagral nonstatsy? jak tak to pm
ZipQ
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold
:
53.29
#639
May 12 2011 01:45pm
Dziś zaczyna się 11 dni darmowych gier dla wszystkich w ramach rocznicy HoN'a. Szczegółów tej akcji nie znam, ale pewnie z jutrzejszym patchem wszystko się rozjaśni.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#640
May 12 2011 03:43pm
Quote (ZipQ @ 12 May 2011 21:45)
Dziś zaczyna się 11 dni darmowych gier dla wszystkich w ramach rocznicy HoN'a. Szczegółów tej akcji nie znam, ale pewnie z jutrzejszym patchem wszystko się rozjaśni.
Czyli dla mnie to tyle co 11 dni przerwy.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact