d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1626364656683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Apr 30 2013 12:58pm
Quote (Romek_PL @ Apr 30 2013 08:56pm)
to za 3 tygodnie czekam na zdjecie twoich cyckow z nickiem


fajnie by było dostać aktualne zdjęcie do porównania .. :ph34r:
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2013 01:39pm
moja dziewczyna ma 75d naturalne, powinienem sie tym wiec tez e-lansowac? :rolleyes:
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Apr 30 2013 01:40pm
Jestem właścicielem strony z gejowskim porno.
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 30 2013 03:13pm
Quote (Bart3k @ Apr 30 2013 07:39pm)
moja dziewczyna ma 75d naturalne, powinienem sie tym wiec tez e-lansowac?  :rolleyes:


Chyba okulary.
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2013 03:34pm
nvm

This post was edited by Bart3k on Apr 30 2013 03:35pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Apr 30 2013 03:43pm
Quote (Bart3k @ Apr 30 2013 07:39pm)
moja dziewczyna ma 75d naturalne, powinienem sie tym wiec tez e-lansowac?  :rolleyes:


Quote (dawid9400 @ Apr 30 2013 09:13pm)
Chyba okulary.


z tego co się orientuje to nie jest duży rozmiar
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2013 03:46pm
Quote (playerthree @ Apr 30 2013 09:43pm)
z tego co się orientuje to nie jest duży rozmiar


odwoluje sie tylko do poprzednich postow ;) a z dawidkiem nie ma co gadac wiec zrezygnowalem
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Apr 30 2013 07:18pm
Quote (PinkGirlNati @ Apr 30 2013 07:44pm)
Nie mam lepszego zajecia :)





Nie ma czym sie chwalic dzis mialam wstepna rozmowe przygotowawcza :)

Za 3 tygodnie odbedzie sie zabieg


bedziesz miala blizny. Lepiej i tak miec laske z naturalnym duzym biustem niz laske z poceitymi dynksami.
Member
Posts: 17,938
Joined: May 9 2008
Gold: 6,562.00
May 1 2013 04:01am
Quote (DzonyPe @ May 1 2013 03:18am)
bedziesz miala blizny. Lepiej i tak miec laske z naturalnym duzym biustem niz laske z poceitymi dynksami.



w dzisiejszych czasach jest to blizna wielkosci 1.4cm :)
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 1 2013 04:02am
Quote (PinkGirlNati @ 1 May 2013 11:01)
w dzisiejszych czasach jest to blizna wielkosci 1.4cm :)


ja za polowe tej ceny zrobie ci zabieg. ale blizna bedzie wieksza.
Go Back To Polska Topic List
Prev1626364656683Next
Add Reply New Topic New Poll