Quote (Shald @ 20 May 2011 13:14)
wszystkie sa w takiej samej kategorii cenowej w playu, ktory z tych jest "najlepszy"? zalezy mi glownie na sprawnym dzialaniu internetu, duzym wyswietlaczu, szybkim dzialaniu telefonu bez zacinania. fajnie by bylo jakby jeszcze robily przyzwoite zdjecia jak na telefon, kamera mnie nie interesuje. odtwarzanie divx rowniez wskazane.
chyba blade jako jedyny z podanych ma ekran 800x480. tanie xperie do mnie nie przemawiaja i maja zapewne mniejszy support od blade. o smartfonach z badą szkoda opowiadać. sam bym z podanych wybral zte.
najlepiej poczekaj na zte skate. ma wyjsc bodaj w te wakacje, moze byc godnym nastepca blade.
This post was edited by imnoise on May 20 2011 05:57am