d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev16263646566720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Oct 27 2010 09:02am
Mięsny Golem dojebany
32k expa wpadło i hełm 32+ do każdego
ale ja już mam 28+ do każdego i bym wolał coś innego
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Oct 27 2010 09:04am
Quote (Wujekmisza @ Oct 27 2010 04:17pm)
ktorej lepiej broni uzywac u maga:

1. Dmg 71-163 ( 117 )          50 szczescie      50 inteligencja
2. Dmg 91-125 ( 108 )          48 Inteligencja    34 szczescie
3. Dmg 57-167 ( 112 )          72 wytrzymałość


Obecnie uzywam numer 1  :huh:


to
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 28 2010 02:41am
czas rozpoczac wyprawy na lochy gildyjne :D mam nadzieje ze nie zaliczymy phaila :D
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 28 2010 02:41am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 28 2010 10:41am)
czas rozpoczac wyprawy na lochy gildyjne :D mam nadzieje ze nie zaliczymy phaila :D


GL
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 28 2010 02:49am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 28 2010 09:41am)
czas rozpoczac wyprawy na lochy gildyjne :D mam nadzieje ze nie zaliczymy phaila :D


mam nadzieje, ze moj drop rate na arty sie polepszy, bo kurwa 1/20 to jets jakas zenua ;<

e/ 62k ;<

Quote (2007 @ Oct 28 2010 09:53am)
Jesteś po prostu zbyt losowy. :)


chyba TY!

This post was edited by ilikevodka on Oct 28 2010 02:56am
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 28 2010 02:53am
Quote (ilikevodka @ Oct 28 2010 10:49am)
mam nadzieje, ze moj drop rate na arty sie polepszy, bo kurwa 1/20 to jets jakas zenua ;<


Jesteś po prostu zbyt losowy. :)
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 28 2010 02:58am
Mysle ze w Poniedzialek juz bede miec ten 50 :)
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 28 2010 03:13am
opłaca się magiem coś zwiększać zręczność i siłe? bo jeszcze nic nie dawałem a tanie staty do tego mam i moze na coś wpływają
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 28 2010 03:14am
Quote (Lewo @ 28 Oct 2010 11:13)
opłaca się magiem coś zwiększać zręczność i siłe? bo jeszcze nic nie dawałem a tanie staty do tego mam i moze na coś wpływają


dla maga dex//str dziala jak abs ---> co ciekawe wszyscy wiedza iz te absy cos daja ale nigdzie nie ma oficjalnego info//kalkulatora jak bardzo redukuja obrazenia w walce z innymi klasami postaci
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 28 2010 03:17am
Quote (Nowgoinsane @ 28 Oct 2010 11:14)
dla maga dex//str dziala jak abs ---> co ciekawe wszyscy wiedza iz te absy cos daja ale nigdzie nie ma oficjalnego info//kalkulatora jak bardzo redukuja obrazenia w walce z innymi klasami postaci


ale siła jako ze pancerz mi podniesie i bede odpornijszy na fizyki? ( i tak mam 10% z pancerza w eq a więcej niemoge niby ) a zręczność co mi da? to ze zwiadowca będzie miec mniejszą przewage zręczności nad moją to mniejsze hity walnie?
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566720Next
Add Reply New Topic New Poll