Quote (piterek131 @ 22 Sep 2010 18:15)
imo zdanie na prawko to
50% umiejetnosci
25% farta
25% stres
jak cos z tych rzeczy nie gra to nie zdasz...
Edit:
i wcale to takie "kosmicznie" trudne nie jest, kwestia skila, farta i opanowania stresu

najlepiej poogladajcie sobie na Youtube jakas nauke jazdy, mozna sie dowartosciowac ;D
ja bym to raczej tak rozlozyl:
40% umiejetnosci
40% stres
20% fart
bo jak nie ma stresu to zdajesz, chyba ze nie masz farta i cie obleje za dynamike jazdy lub zachowanie wobec innych uczestnikow ruchu

dlaczego umiejetnosci = stres? - bo jak sie stresujesz jak diabli to i tak o wiekszosci umiejetnosci raczej mozna zapomniec, do tego jeszcze jeden zly impuls i przesiadka ( zagrozenie bezpieczenstwa ruchu drogowego )
ja to mniej wiecej tak widze
This post was edited by Promote on Sep 24 2010 04:25pm