d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16263646566125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 22 2010 10:31am
Quote (b0b3k @ 22 Sep 2010 17:25)
Ja jeździłem na łuku na zasadzie że coś tam 3 słupek, jeden obrót kierownicy. W sumie mógłbym na wyczucie, ale wolałem na pewniaka pojechać. Tak naprawdę to i tak życie weryfikuje wszystko, prędzej czy później będziesz musiał nauczyć się manewrować. ;)


dokladnie tak ;) ja podszedlem do tego tak ze MUSZE to zdac i zakonczyc ten rozdzial i sie brac za inne rzeczy a nie sie bawic w egzaminy ;p
a 2 tyg pozniej z Toyoty Yaris L przesiadlem sie do Audi 80 ktore jest o wiele wieksze gabarytowo i zupelnie inna bajka nim manewrowac, ale coz jakos dalem rade i po 2 miesiacach jezdzenia i ponad 3k km nawet nie przytarlem wiec uwazam to za sukces :D
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Sep 22 2010 10:45am
Quote (Carwer @ Sep 22 2010 03:57pm)
lol

b. latwo o_0 sroool

to czemu mało kto zdaje za 1 ??

albo ktoś ma predyspozycje i jest ok , ale będzie mu ciężko i tyle :)


bo ogarnia?
ja pierwszy raz usiadlem za kolkiem wlasnie w L'ce
przejezdzielm 21 godzin z 30 i potem ojebalem na luku praktyke panstwowa
po czym pocwiczylem 2-3h z intruktorem innym i za drugim razem zdane ez
wiec nie wiem jaka tu filozofia.. ogarnac plac a miasto leci samo
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Sep 23 2010 07:44am
Zaraz ide na kolejny kurs. Koels chce nam zrobic test ze znakow drogowych i skrzyzowan ;d Bedzie ez.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 23 2010 08:45am
ej gdzie moge znaleźć opis tego co jest pod maską ? w peugeuocie 207 ? :D
bo jutro mam :]
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 23 2010 08:47am
Quote (l1pa @ 23 Sep 2010 16:45)
ej gdzie moge znaleźć opis tego co jest pod maską ? w peugeuocie 207 ? :D
bo jutro mam :]
http://ws.naukajazdy.prv.pl/pl/001/005/001/

Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 24 2010 04:25pm
Quote (piterek131 @ 22 Sep 2010 18:15)
imo zdanie na prawko to
50% umiejetnosci
25% farta
25% stres
jak cos z tych rzeczy nie gra to nie zdasz...

Edit:
i wcale to takie "kosmicznie" trudne nie jest, kwestia skila, farta i opanowania stresu ;) najlepiej poogladajcie sobie na Youtube jakas nauke jazdy, mozna sie dowartosciowac ;D


ja bym to raczej tak rozlozyl:
40% umiejetnosci
40% stres
20% fart

bo jak nie ma stresu to zdajesz, chyba ze nie masz farta i cie obleje za dynamike jazdy lub zachowanie wobec innych uczestnikow ruchu :)
dlaczego umiejetnosci = stres? - bo jak sie stresujesz jak diabli to i tak o wiekszosci umiejetnosci raczej mozna zapomniec, do tego jeszcze jeden zly impuls i przesiadka ( zagrozenie bezpieczenstwa ruchu drogowego )
ja to mniej wiecej tak widze B)

This post was edited by Promote on Sep 24 2010 04:25pm
Member
Posts: 3,008
Joined: May 8 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 24 2010 05:41pm
mojego kumpla koles ujebal " nauczyciel mowil ze zdal i mowi ze moze zatrabic sobie , kumpel zatrabil 3razy ze szczescia , a ten pado ze nie wolno trabic w miejscu publicznym bez potrzebny i niezdaje xD" tempa historyjka lecz prawdziwa
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Sep 25 2010 01:20pm
Za miesiac mam 18 urodziny. Prawko robię w wakacje.
Code
c[]

Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 26 2010 02:17am
I OJEBAŁEM EGZAMIN W PIĄTEK :OOO FUUUUUUUUUCKKKKKKKKKKKK

i musze teraz godziny wykupić
nie powiem na czym nie zdałem bo smiech ^^
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold: 34.00
Sep 26 2010 02:18am
Quote (l1pa @ Sep 26 2010 09:17am)
I OJEBAŁEM EGZAMIN W PIĄTEK :OOO FUUUUUUUUUCKKKKKKKKKKKK

i musze teraz godziny wykupić
nie powiem na czym nie zdałem bo smiech ^^


mow:>
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566125Next
Add Reply New Topic New Poll