d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev162636465662653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 03:28pm
Quote (Sisio @ Aug 11 2010 09:27pm)
Kto lubi pic wutke?


Ja mam obrzydzenie :<
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:28pm
a wutka nie smakuje dobrze
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 03:29pm
Quote (Gogetttaa @ Aug 11 2010 11:28pm)
a wutka nie smakuje dobrze


wutka nie ma smakować! ma zniewalać
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Aug 11 2010 03:30pm
Quote (Sisio @ 11 Aug 2010 23:27)
Kto lubi pic wutke?


lubić to pewnie nikt :D
ma ciorać a nie byc dobra tak
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 03:31pm
Quote (Sisio @ 11 Aug 2010 17:27)
Kto lubi pic wutke?


ja tylko wode


chce ktoś powalczyć z moja dźdżagą na dżgniećia ?
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Aug 11 2010 03:31pm
Ja po wczorajszym piciu spirytusu wymieszanego z wodą do teraz choruję ;-) znaczy boli mnie brzuch strasznie
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 11 2010 03:31pm
ostatnio preferuje tekile niz wudke
Member
Posts: 4,942
Joined: Jun 21 2009
Gold: 4,921.00
Aug 11 2010 03:31pm
Quote (gravelet @ 11 Aug 2010 23:31)
Ja po wczorajszym piciu spirytusu wymieszanego z wodą do teraz choruję ;-) znaczy boli mnie brzuch strasznie


ja dzisiaj zjadlem platki na mleku i po tym mialem sraczke ;(
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Aug 11 2010 03:31pm
Quote (gravelet @ Aug 11 2010 11:31pm)
Ja po wczorajszym piciu spirytusu wymieszanego z wodą do teraz choruję ;-) znaczy boli mnie brzuch strasznie


Slaby podklad miales ;p.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 11 2010 03:32pm
najgorsze sa smierdzace kac kupy po ktorych trzeba spuszczac wode 3 razy :(
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465662653Next
Closed New Topic New Poll