d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev162636465661019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Feb 5 2011 04:21am
Quote (Kaam @ Feb 4 2011 10:49pm)
to jest filozof kurwa, to nie pierwsza taka informacja, poza tym turbina nie ma aż takich temperatur, żeby olej wysiadał.. tak jak ktoś mówił, chodzi o schłodzenie turbo, jakoś ta pompa musi wystygnąć ;)

Quote (AlCapoone @ Feb 4 2011 04:18pm)
Tak, tylko ze przy wyższych temp. olej traci swoje właściwości jeśli chodzi o lepkość

Turbina tracac lepkosc - traci smarowanie, dlatego trzeba ja ochlodzic, a do tego po zgasnieciu silnika faktycznie moze sie jeszcze troche pokrecic. Temat wyczerpany.


Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 05:36am
Quote (Archont @ Feb 5 2011 11:21am)
Turbina tracac lepkosc - traci smarowanie, dlatego trzeba ja ochlodzic, a do tego po zgasnieciu silnika faktycznie moze sie jeszcze troche pokrecic. Temat wyczerpany.


nie turbina tylko olej ;)

Quote (Kaam @ Feb 5 2011 10:59am)
ną, wytłumacz mi czemu myślisz, że olej czym ma wyższą temperaturę to traci lepkość jak to mówisz?


wszystko ma oczywko swoje granice ;)
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 5 2011 05:42am
Quote (Archont @ 5 Feb 2011 11:21)
Turbina tracac lepkosc - traci smarowanie, dlatego trzeba ja ochlodzic, a do tego po zgasnieciu silnika faktycznie moze sie jeszcze troche pokrecic. Temat wyczerpany.


po cholere masz chlodzic turbine, ktora juz nie pracuje? idac twoim tokiem myslenia to turbina przy normalnej pracy najbardziej sie niszczy.

Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 12:36)
nie turbina tylko olej ;)



wszystko ma oczywko swoje granice ;)


nie mowimy tu o rzylionie stopni. olej jest przystosowany do pracy tubriny w koncu i jak juz staniemy to na cholere czekac, az sie wychlodzi? jej temperatura wcale wyzsza nie jest po zatrzymaniu.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 05:52am
skończmy już ten temat o tej jebanej turbine....
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 09:27am
Quote (BeQuiet @ 5 Feb 2011 12:42)
po cholere masz chlodzic turbine, ktora juz nie pracuje? idac twoim tokiem myslenia to turbina przy normalnej pracy najbardziej sie niszczy.



nie mowimy tu o rzylionie stopni. olej jest przystosowany do pracy tubriny w koncu i jak juz staniemy to na cholere czekac, az sie wychlodzi? jej temperatura wcale wyzsza nie jest po zatrzymaniu.


vouch. turbina chłodzi się na tej samej zasadzie co silnik, czyli poprzez chłodnicę.



Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 12:52)
skończmy już ten temat o tej jebanej turbine....


Jak chcesz wyłączyć silnik czekasz 10 minut na postoju? -_-
Powiedz po prostu, że nie masz racji...
A gadanie o temperaturach w jakiej olej traci "lepkość" kurwa jaką lepkość, chyba prędzej gęstość kolego jest bez sensu.
Tak samo jakby gadać ile obrotów musi zrobić wałek rozrządu, żeby się zużył -_-
Doedukuj się troche AlCapoone.

This post was edited by Kaam on Feb 5 2011 09:29am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 09:43am
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 04:27pm)
vouch. turbina chłodzi się na tej samej zasadzie co silnik, czyli poprzez chłodnicę.





Jak chcesz wyłączyć silnik czekasz 10 minut na postoju? -_-
Powiedz po prostu, że nie masz racji...

A gadanie o temperaturach w jakiej olej traci "lepkość" kurwa jaką lepkość, chyba prędzej gęstość kolego jest bez sensu.
Tak samo jakby gadać ile obrotów musi zrobić wałek rozrządu, żeby się zużył -_-
Doedukuj się troche AlCapoone.



.... nie chce mi sie czytać
nie 10 minut, tylko 30sek do min
powiedziałem skończmy ten temat....
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 5 2011 09:45am
Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 16:43)
.... nie chce mi sie czytać
nie 10 minut, tylko 30sek do min
powiedziałem skończmy ten temat....


Powodzenia w swojej eksploatacji auta B)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 09:49am
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 04:45pm)
Powodzenia w swojej eksploatacji auta B)


Również dla Ciebie :)
e: jeżdże benzynowym silnikiem

This post was edited by AlCapoone on Feb 5 2011 09:49am
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Feb 5 2011 09:53am
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 03:45pm)
Powodzenia w swojej eksploatacji auta B)


akurat ma racje - po dojechaniu na miejsce 30s do 1min czekasz nie dodajac gazu i nie wylaczajac samochodu.
i chodzi tutaj tylko o dluzszy postoj - np na noc. Caly myk jest w tym, ze jak wylaczysz samochod to olej juz nie scieka z turbiny tylko zostaje w niej - na noc to kiepski pomysl.
i poczytaj na necie wypowiedzi, popytaj mechanikow a nie pierdol jak potluczony baran - bo sie tylko kompromitujesz

Quote (AlCapoone @ Feb 5 2011 03:54pm)
dokładnie to.
Nie zawsze trzeba ją aż tak długo chłodzić, np po delikatnej jeździe nie jest to wymagane

tu nie chodzi o chlodzenie - tutaj chodzi o to, ze pompa jest wylaczana wraz z silnikiem i odplyw oleju jest zamykany
Edit: sorry wlasnie pisza o chlodzeniu na forach - masz racje

Tyle tylko ze w rodzinie mam mechanika - wlasciciel duzego warsztatu. I on mi wlasnie mowil o tym oleju. Przynajmniej tyczy sie to mojej 1,9 tdi

This post was edited by placydo on Feb 5 2011 09:59am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 5 2011 09:54am
Quote (placydo @ Feb 5 2011 04:53pm)
akurat ma racje - po dojechaniu na miejsce 30s do 1min czekasz nie dodajac gazu i nie wylaczajac samochodu.
i chodzi tutaj tylko o dluzszy postoj - np na noc. Caly myk jest w tym, ze jak wylaczysz samochod to olej juz nie scieka z turbiny tylko zostaje w niej - na noc to kiepski pomysl.
i poczytaj na necie wypowiedzi, popytaj mechanikow a nie pierdol jak potluczony baran - bo sie tylko kompromitujesz


dokładnie to.
Nie zawsze trzeba ją aż tak długo chłodzić, np po delikatnej jeździe nie jest to wymagane
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465661019Next
Add Reply New Topic New Poll