Quote (BeQuiet @ 5 Feb 2011 12:42)
po cholere masz chlodzic turbine, ktora juz nie pracuje? idac twoim tokiem myslenia to turbina przy normalnej pracy najbardziej sie niszczy.
nie mowimy tu o rzylionie stopni. olej jest przystosowany do pracy tubriny w koncu i jak juz staniemy to na cholere czekac, az sie wychlodzi? jej temperatura wcale wyzsza nie jest po zatrzymaniu.
vouch. turbina chłodzi się na tej samej zasadzie co silnik, czyli poprzez chłodnicę.
Quote (AlCapoone @ 5 Feb 2011 12:52)
skończmy już ten temat o tej jebanej turbine....
Jak chcesz wyłączyć silnik czekasz 10 minut na postoju?

Powiedz po prostu, że nie masz racji...
A gadanie o temperaturach w jakiej olej traci "lepkość" kurwa jaką lepkość, chyba prędzej gęstość kolego jest bez sensu.
Tak samo jakby gadać ile obrotów musi zrobić wałek rozrządu, żeby się zużył

Doedukuj się troche AlCapoone.
This post was edited by Kaam on Feb 5 2011 09:29am