Quote (Sultan94 @ 5 Aug 2010 12:32)
nie ma to jak zdzieranie kasy imo dla polaków troszkę za dużo ~400 zł na grę wydawać
no coz odkad activision przejelo blizzard jasnym bylo ze beda doic z ludzi kase jak tylko sie da. chociazby patrzac na sprzedawanie mountow i petow w wowie za grube hajsy
btw nie da sie grac znowu, mam laga co 2-3 sekundy, nawet na custom grach -.-