d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16263646566495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:21am
mam parę wątpliwości w tym jedna duża

od kiedy blizzard robi gry bez dodatków ;/?
za rok-2 wyjdzie dodatek i trzeba będzie kupowac
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 05:22am
no i co, ale moim zdaniem nie będzie kosztować znów koło 200
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:24am
classic+exp będą
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 05:31am
2 dodatki wyjda z kampaniami zergow i protosow, prawdopodobnie cena bedzie podobna a wyjda w odstepie okolo roku
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:32am
Quote (cOr @ Aug 5 2010 01:31pm)
2 dodatki wyjda z kampaniami zergow i protosow, prawdopodobnie cena bedzie podobna a wyjda w odstepie okolo roku


nie ma to jak zdzieranie kasy imo dla polaków troszkę za dużo ~400 zł na grę wydawać
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:33am
Quote (cOr @ Aug 5 2010 01:31pm)
2 dodatki wyjda z kampaniami zergow i protosow, prawdopodobnie cena bedzie podobna a wyjda w odstepie okolo roku


nie ma to jak zdzieranie kasy imo dla polaków troszkę za dużo ~400 zł na grę wydawać
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 05:33am
Quote (Sultan94 @ 5 Aug 2010 12:32)
nie ma to jak zdzieranie kasy imo dla polaków troszkę za dużo ~400 zł na grę wydawać


no coz odkad activision przejelo blizzard jasnym bylo ze beda doic z ludzi kase jak tylko sie da. chociazby patrzac na sprzedawanie mountow i petow w wowie za grube hajsy

btw nie da sie grac znowu, mam laga co 2-3 sekundy, nawet na custom grach -.-
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:33am
ehhh ;// refresh fail
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 5 2010 05:42am
Quote (cOr @ Aug 5 2010 11:33am)
no coz odkad activision przejelo blizzard jasnym bylo ze beda doic z ludzi kase jak tylko sie da. chociazby patrzac na sprzedawanie mountow i petow w wowie za grube hajsy

btw nie da sie grac znowu, mam laga co 2-3 sekundy, nawet na custom grach -.-


ja tez mam tkaie lagi ;/
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 5 2010 05:44am
Quote (cOr @ 5 Aug 2010 12:31)
2 dodatki wyjda z kampaniami zergow i protosow, prawdopodobnie cena bedzie podobna a wyjda w odstepie okolo roku
nie raczej, gdzies byl wywiad, ze hots i lotv bede "priced as expensions"
wiec bedzie taniej o jakies 20zl czy ile
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566495Next
Add Reply New Topic New Poll